Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się od ponad miesiąca zabieram do sprzątnięcia pokoju, bo mam tyle kurzu, że jak coś się ruszy to od razu widać tylko w powietrzu jak ten cały syf lata :P Tak to tylko wycieram kawałek biurka tam gdzie mam osprzęt od kompa, a reszta mebli sobie jest pokryta kołderką z kurzu. Może jak będzie remont to wtedy się za to zabiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy według Was rozmowa o seksie z własnym mężem to coś chorego, bo mnie to sie wydawało jak najbardziej normalne. A dziś się dowiedziałam że to chore...

 

-- 25 cze 2011, 21:01 --

 

Wy o zgniłych kanapkach a ja o seksie :oops: Mnie też się przytrafilo natrafić na niezbyt świeże kanapki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz żartowałam na temat seksu i mówiłam o swoich fantazjach i jakoś nie zauważyłam żeby mu to jakoś przeszkadzało, a jakis seks musial być skoro mamy dwójkę dzieci :smile:

 

-- 25 cze 2011, 21:12 --

 

No dzisiaj raczej nic nie będziemy robić, bo dzieli nas ponad 1300 km ;)

 

zazdroszczę

 

Rozumiem Cię, w Twojej sytuacji było by to bardzo komfortowe. Ale moje problemy z mężem poniekąd wynikają chyba z tej rozłąki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz żartowałam na temat seksu i mówiłam o swoich fantazjach i jakoś nie zauważyłam żeby mu to jakoś przeszkadzało, a jakis seks musial być skoro mamy dwójkę dzieci :smile:

 

-- 25 cze 2011, 21:12 --

 

No dzisiaj raczej nic nie będziemy robić, bo dzieli nas ponad 1300 km ;)

 

zazdroszczę

 

Rozumiem Cię, w Twojej sytuacji było by to bardzo komfortowe. Ale moje problemy z mężem poniekąd wynikają chyba z tej rozłąki.

 

 

zapomniałam o tej prostej komplikacji....tobie na nim zalezy.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×