Skocz do zawartości
Nerwica.com

Flavon - czy ktoś z was jadł ten dżemik


Gość Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974 są różne smaki przeważnie połączenie owoców i warzyw tych najlepszych dla zdrowia.Podobno jest nieskażony żadną chemią itp.Nie posiada żadnych konserwantów i zawiera dużo ilość flawonoidów dlatego jest tak bardzo cenny dla zdrowia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zajmuję się rozprowadzaniem ale umowę ma podpisaną moja mama bo wtedy można mieć taniej. natomiast polecam ze szczerego serca bo nie zamierzam Ci niczego sprzedawać. Ja pierwsze takie zauważalne efekty miałam po 2 miesiącach regularnego jedzenia co odpowiadało około 2 słoiczkom niebieskim i 2/3 słoiczka zielonego. Zdrowie nie ma ceny :) Poza tym można kupować taniej... firma to umożliwia klubowiczom...

Teraz w depresji jem też flavon active bo podobno pobudza wydzielanie serotoniny ale na ten temat jeszcze nie mogę nic powiedzieć...

 

-- 22 maja 2011, 22:52 --

 

Adamo, flavon nie leczy... tylko wzmacnia organizm tak że jest on w stanie sam pokonać raka i inne choroby ale dobrze główkujesz.

nie zawiera konserwantów bo antyutleniacze się nie utleniają więc to się nie psuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, to smakuje jak taki kwaskowaty dżemik, nawet smaczne jest
Monika1974 są różne smaki przeważnie połączenie owoców i warzyw tych najlepszych dla zdrowia.Podobno jest nieskażony żadną chemią itp.Nie posiada żadnych konserwantów i zawiera dużo ilość flawonoidów dlatego jest tak bardzo cenny dla zdrowia..

Ho ho ho.

Dziekuję Wam za info.

A gdzie się go zamawia i ile on kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba trzeba będzie otworzyć sakwe po dziesiątym. Lady_Beznadzieja, Jaki poleciła byś mi na nerwicę ? myślę nad green albo max..

 

-- 22 maja 2011, 22:56 --

 

Monika1974, Na allegro albo z ich strony internetowej.Zacznę go zajadać i podzielę sie z wami moimi spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flavonu się nie zamawia !! i nie polecam go zamawiać z żadnych stron typu allegro itp. bo tak naprawdę nie wiadomo co to za dżemik będzie w tych słoiczkach...

100% pewności że jecie prawdziwy flavon macie tylko wtedy kiedy wstąpicie do klubu i zaopatrzycie się od swojego "sponsora" bo tylko klubowicze moga kupować flavon niestety.

 

Rafalo, wiesz ja się nie znam aż tak ale może ktoś kto powiedział Ci o flavonie umiałby doradzić?? wiem że sam green jest bez sensu... greena się dodaje do owocowych

 

-- 22 maja 2011, 23:00 --

 

Proszę was tylko nie zamawiajcie z allegro... potem ludzie głupie opinie piszą że flavon nie działa jak nie jedzą prawdziwego flavonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale po podpisaniu umowy nie trzeba kupować, umowa nie zobowiązuje do niczego a jedynie uprawnia. nie trzeba kupować, sprzedawać, nic nie trzeba właściwie :mrgreen: dlatego moja mama podpisała

 

-- 22 maja 2011, 23:04 --

 

Marek77, nie jest pasteryzowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem słońce.Na allegro chodzi po 130 Flavon green a po 170 Flavon max.

 

-- 22 maja 2011, 23:12 --

 

Marek77, Podobno wszystko jest naturalne.dżemik niby czysty jak łza .Są filmiki na ten temat odnośnie produkcji można obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, służe pomocą i informacjami hehe :mrgreen:Marek77, 240 gramowy słoiczek jest w cenie 130 zł za flavon green , active , kids a Flavon max po 170 zł flavon max jest owocowy.Ja bym sie połakomił chętnie na green albo max.Podam skład.Tu macie adres stronki gdzie jest dokładny skład różnych flawonów

http://www.flavonline.pl/

Samo zdrowie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafalo, tak możesz dostawać dżemik za free tylko trzeba spełnić pewne warunki a o tym mówią na spotkaniach akurat

 

jeszcze raz nawołuję żeby nie kupować na allegro bo na allegro ktoś skupuje puste słoiki po flavonie i... wiadomo co dalej...

jeśli już wydajecie taką kasę to postarajcie się chociaż mieć flavon z wiarygodnego źródła.

 

Flavon nie jest pasteryzowany, witaminy, minerały i antyoksydanty w nim zawarte są jak najbardziej naturalne ....

 

nie smaruje się tym chlebka Monika1974, :mrgreen: je się taką malutką łyżeczką, wkłada pod język i trzyma aż się rozpuści :smile::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×