Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

buka, 4 to za dużo, 2 wystarczą spokojnie, nawet jedna, ale weź pokrusz i sniffnij jak rasowy ćpun :lol:

 

Lady_Beznadzieja, hedonizm górą!

No a w ogóle to sąsiadami jesteśmy, a ja dzisiaj przeszedłem pół plaży z Gdyni do Sopotu... szkoda że na deszcz trafiłem, ale i tak było fajnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, widzę ze trzeba się ruszyć samemu, bo mały głód zaczyna atakować, jak zawsze o tej porze.

 

Mad_Scientist, no to zapraszam na herbatkę ;)

 

Lady_Beznadzieja, "coś" się na pewno da zrobić, może być całkiem przyjemnie i sen po tym będzie bardzo regenerujący ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, tak, bo w dzień to się nie umiem nad niczym skupić, a noc jest taka piękna, że dla mnie mogła by się nigdy nie kończyć.

 

Lady_Beznadzieja, wolę prosiaczek jeżeli już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, "dieta"? takie pojęcie nie występuje w moim słowniku.

Ale chyba przemiana materii zbyt szybko się u mnie rozpędza, bo mogę jeść wszystko dosłownie w kolosalnych ilościach, a i tak będę chudszy i lżejszy od wszystkich, których się na siłę odchudzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, tylko Czak Norris umie zasypiać bezsennie, ale powodzenia.

 

Mad_Scientist, no ja to jak kot raczej jestem, aż mi się wzrok wyostrzył tak fajnie w ciemnościach.

 

No ale głodu ubić nie umiem więc lecę do nocnego i do kuchni coś tam upichcić dobrego. Pewnie potem wpadnę jak już nikogo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×