Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego jestem taka dziwna???


Tatli2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Od dłuzszego czasu dzieje sie ze mna cos dziwnego przykładem np. jest to ze mam jakies głupawe mysli ze jak nie połkne 3razy sline to sie cos stanie albo jak np. nie plunę 2razy to bd sie cos złego dziac ;(( to sa tylko przykłady z jednych tych dziwnych rzeczy Nieraz poprostu juz mnie to wykancza;(( raz sie temu przeciwstawilam i nawet jak mialam takie głupawe mysli to tego nie zrobiłam ale pozniej jak sie cos wydarzyo złego to obwinialam siebie ze to przez zemnie bo tego jie zrobiłam wczoraj wychodzilam z domu i zamykalam drzwi i mialam z nowu tkie mysli ze musze zamknac trzy razy drzwi bo inaczej cos sie stanie ja wkładałam i wyciagalam je 3razy i stała sasiadka i sie na mnie patrzyła jak na jakiegos dziwolaga ;(( pare dni temu tak samo w domu musialam 3 razy zakładac buty i sciagac az mama powiedziala mi ze ja jestem jakas nienormalna :(( ...Poprostu nie poznaje siebie. Niekiedy wydaje mi sie ze mam cos z głowa ;( nie wiem co mi jest jetsem bardzo wrazliwa osoba i takie komentarze o mnie nawet od rodzica bardzo mnie dobijaja;(( co najgorsze ze oni maja racje gdyz ze mna naprawde cos sie dzieje Prosze pomozice;((( z Góry dziekuje POZDRAWIAM

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatli2011,

 

Witaj .

 

nie jest tak zle ,nie panikuj :mrgreen:

Myślałaś o wizycie u specjalisty ,to o czym piszesz .

przypomina jakieś nerwicowe sprawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie nie znam .... ale to chyba typowy objaw nerwicy natręctw.

Rokowania sa dobre - bedziesz żyć !! :)))

A tak na serio to czas odwiedzic psychiatrę !!

Co do rodziny i znaomych to przyjmij jedna zasadę - zdrowy nigdy nie zrozumie czo czuję chory póki sam tego nie zazna.

Musisz sie nauczyc tak jak my wszyscy puszczać takie komentarz gdzię mimi uszu ...

To sie zaczeło dziac nagle samo z siebie czy zaczeło sie po jakims wydarzeniu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp samo od siebie tak sie dzieje byłam u psychiatry mialam depresje oraz nerwice sytuacyjna i chodze na terapie itd ale mi było głupio opowiedziec o tym lekarzowi bo czuje sie jak jakas wariatka....

 

chociaz bd.musiała o tym powiedziec gdyz mam tego dosyc juz a czy na to jest jakies lekarstwo albo cos???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatli2011,

nerwice i depresje to już prawie plaga .

Sposób życia w dzisiejszym świecie powoduje ,zbliżanie się

tych chorób do statutu chorób cywilizacyjnych .

nie przejmuj sie za 10 lat ,ktoś kto nie przeżył czegoś takiego .

Będzie o sobie myślał ,ze czuje się jak wariat .

Śmiało do lekarza ,nie ma się co bać .

 

czy na to jest jakieś lekarstwo albo coś???

to nie angina ,ani katar ,nie ma leków które po 7 miu dniach wyleczą .

Są natomiast takie które pomogą ,a główny człon leczenia to terapia i praca nad sobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×