Skocz do zawartości
Nerwica.com

Złe myśli


PomocyWielkie

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie polega na tym, że byłem u psychologa , ale nie pomogło, potem brałem leki ,przechodziło i nadal biorę. Teraz od paru dni mnie takie myśli nachodzą o rodzinie, że jak bym ja chciał źle dla rodziny ,a tak na prawdę nie chce i cały czas to mnie męczy i przepraszam Boga , że takie myśli mi przychodzą do głowy, których w ogóle nie chce i cały czas sobie tłumacze ,że to przez chorobę , bądź mówię że Bóg wie , że to choroba tylko ja nie moge sobie sam tego uswiadomić , raz się jeszcze bałem , że jak by się coś stało mojej rodzinie ,to miałbym wyrzuty sumienia , że to przeze mnie , przez te moje myśli.Moje pytanie czy moje myśli ,których ja nie chce ,a one same wkuwają mi sie do głowy, czy to grzech ? , czy moje mysli mają wpływ na to co się potoczy?Czy przez moje myśli nic się nie stanie??

 

Żałuje przez te myśli, ale niestety na razie nic nie jestem w stanie zrobić ;(

 

Prosze tylko o te odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PomocyWielkie,

pozbądź się wyrzutów sumienia, skoro nie chcesz tych mysli to nie są twoje i tyle!

Nic złego się nie stanie przez nie twojej rodzinie. Zrób sobie test, pomyśl sobie np. o jakiej żarówce w domu i chciej, żeby przestała swiecić, jak sama od niczego nie przestanie(a na 99,99%) to znaczy że nie masz jakiś nadprzyrodzonych mocy, więc twojej rodzinie nic nie grozi...

 

A myśli zaakceptuj i pozwalaj, niech sobie przychodzą i odchodzą... nie wiń się za nie.

 

Te myśli to nie grzech, bo są niechciane...

 

I na pewno nie mają wpływu na to, co się wydarzy(jeśli by się coś wydarzyło to byłby to czysty zbieg okoliczności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×