Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu blokujecie tematy ?


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Moderatorzy zawsze kilkukrotnie ostrzegają ,przed przyznaniem "orderu" a off top nie zawsze jest powodem kary .

Może należało by się wysilić i przeczytać regulamin ? To tylko kilka zdań ..dasz rade(chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Umówmy się offtopują wszyscy mniej lub bardziej.

I nie mam oto pretensji bo nie da sie w 100% pisać dosłownie na temat, zawsze rozmowa zejdzie na nieco inny tor.

I oczywiście nie wszyscy moderatorzy usilnie blokują tematy, są też tacy jak np. Korba która robi to w ostateczności, ale np juz Paradoksy, Linka, i Modliszka robią to nagminnie i z reguły nie słusznie.

 

No mi generalnie off topy kompletnie nie przeszkadzaja pod warunkiem, ze nie sa to off topy, ktore pod pokrywka milej towarzyskiej pogawedki, wbijaja szpile uczestnikom dyskusji, ktorzy maja odmienne zdanie, jak to bylo w ostatnim wiadomym watku. Wiec dla mnie w ogole problem off-topow nie istnieje i tez nie rozumiem nadgorliwosci niektorych moderatorow w tej sprawie...

 

3 osoby przez Ciebie wymienione moze i robia to czesto ale tez trzeba przyznac, ze same raczej nie off topuja, a jesli juz to czynia to krotko i zwiezle. Sam wiesz, ze nie za wszystkimi wyzej wymienionymi przepadam, wiec nie jest to zadna obrona. Pisze po prostu obiektywnie jak jest.

 

[Dodane po edycji:]

 

bez cenzury, zrób coś z tym, wyjdź na ulice i protestuj :great:

 

Nie ma co ironizowac. Przynajmniej umie bronic swojego zdania. Ma chlopak jaja i dobrze. Lepszy buntownik bez powodu, niz jakas zastraszona ofiara losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak poparła aree1987 protest pikieta na ulicy to jest to.....

 

Przykro mi bardzo, że Ty zawsze udzielasz się w tematach które są do zamknięcia ....to zupełnie nie moja wina....że masz taki gust "postowy", zacznij pisać coś o nerwicy i depresji lub o lekach i sprawach z tym związanych zamiast o dupach, bzykaniu, dziwkach, onanizmie - wtedy możesz mieć pewność, ze temat pozostanie niezamknięty :mrgreen:

 

PM już napisała o ostrzeżeniach, no przykro mi, że admin nie siedzi tu 24h...może ma grypę, może ma pracę a może jest tylko zwykłym ludziem, na dodatek chorym na nerwicę i źle się czuje .......... zrozum to, nikt ci nie robi na złość.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, usuń to konto, chyba że chcesz żeby tamto zostało zbanowane.

 

I przestań zaczepiać innych i im dogryzać a potem się dziwić, że dostałeś niesprawiedliwie ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×