Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozbraja mnie ta cala sytuacja


fallenone26

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Pozwolę sobie odnieść się do pierwszego POSTU , tytułowego.

Ja w przeciwieństwie do ciebie nigdy na studia iść nie chciałem. Ale moi rodzice na mnie to wymusili, wyrzucili by z domu ... Zrobili by wszystko by ich cel "STUDIA " . Zresztą to był cel ważny ale ważniejsze były moje fundusze , fakt nie duże ale zawsze coś . Zbyt skromne bym mógł pojechać za granice jak chciałem(miałem możliwości wyjazdu ), ale wystarczające by pomagać im w zakupie materiałów do budowy ich Sanktuarium czyli domu.

Dla mnie studia są i były porażka, nie przyznaje się że byłem na nich nie chwale . Dla mnie to okres poniżenia , upokorzenia Liczył się wtedy moja praca na budowie i pieniądze...

NA studiach zamknąłem się w sobie, tylko książki i książki , dzień w dzień marzyłem o śmierci , np specjalnie przechodziłem przed nadjeżdżającym samochodem.Dla rodziców nie było to ważne , cena jaką mi przychodzi płacić 4 rok DEPRESJI jest nie ważna, ważny jest Dyplom . U cioci na imieninach można trzymać głowę wysoko.

 

Po studiach przez 3 miechy byłem bezrobotny (a tak mówili że po studiach to perspektywy piękne !! Jak mówiłem że trzeba spłacić Gierka , Jaruzela ...bo ktoś musi nazywano mnie durniem głupcem idiotą - tego też nie mogę przeżyć/ dla wiedzy zatraciłem się w książkach ).

 

Mam prace na ....Myjni Samochodowej...Fajne wykształcenie WYŻSZE, praca MYJNIA.... Przepracowuje 220h za ...1280zł...

I co ??

Całe dnie w Garażu ... Ale wierze że zemsta będzie słodka daje sobie 2 lata by wyjechać za granice jak MARZYŁEM ; zmienić nazwisko , być kimś , spełnić marzenie i zostać dziennikarzem. I nigdy się do nich odzywać...

Jak nie ?? ćóż sznur zawsze ,mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet mus być twardzielem a nie ciotom. A jeszcze nigdy nie spotkałem normalnie zachowującego się geja ;)

 

A może już spotkałeś, ale nie zauważyłeś nawet, że to gej, bo nie zachowywał się zgodnie z twoimi stereotypami? ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

 

Całe dnie w Garażu ... Ale wierze że zemsta będzie słodka daje sobie 2 lata by wyjechać za granice jak MARZYŁEM ; zmienić nazwisko , być kimś , spełnić marzenie i zostać dziennikarzem. I nigdy się do nich odzywać...

 

Nie wiem, co studiowałeś, ale wiele firm na zachodzie daje możliwość wysyłania CV i listów motywacyjnych online, więc możesz zacząć poszukiwania pracy już teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co studiowałeś, ale wiele firm na zachodzie daje możliwość wysyłania CV i listów motywacyjnych online, więc możesz zacząć poszukiwania pracy już teraz.

 

Skończyłem....stosunki Międzynarodowe ...

Co to za kierunek ?

Ja jeśli już to chciałem zawsze Historię , ale skończ studia i już czego chcesz...

Jak widzę zdjęcia z facebook znajomych ze świata a ja gdzie byłem ?

W sąsiednim mieście...

Starych nie na widzę , nie chce ich znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skończyłem....stosunki Międzynarodowe ...

Co to za kierunek ?

Ja jeśli już to chciałem zawsze Historię , ale skończ studia i już czego chcesz...

Jak widzę zdjęcia z facebook znajomych ze świata a ja gdzie byłem ?

W sąsiednim mieście...

Starych nie na widzę , nie chce ich znać

 

Przyznam, że kierunki humanistyczne są mi obce. :)

Ale mógłbyś z takim wykształceniem zająć się dziennikarstwem. A jeżeli masz dostęp do netu, to pisanie artykułów online zawsze przyda się do CV jako doświadczenie, nawet jeśli nie robisz tego zawodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Trochę mnie nie było dzień w dzień do pracy i dużo jej było.

co do ""Przyznam, że kierunki humanistyczne są mi obce. :)

Ale mógłbyś z takim wykształceniem zająć się dziennikarstwem. A jeżeli masz dostęp do netu, to pisanie artykułów online zawsze przyda się do CV jako doświadczenie, nawet jeśli nie robisz tego zawodowo."

Zacząłem pisać ...recenzje książek prosiłem znajomych o opinie ale tylko ...ok, fajne...nic krytycznego.

Śle CV wszędzie nie boje się pracy pakowacza czy sprzątania ale mam 1 warunek....nie w Polsce

 

A powiedz mi, czy Twoja obecna praca motywuje Cie, czy raczej pogłębia depresje? Co jest dla Ciebie teraz priorytetem. Masz w ogolę takowy?

Praca czy mnie motywuje ?? mam do niej ambiwalentny stosunek to znaczy od bimbać swoje i do domu .

Problemem jest inny ja myślę że tak naprawdę moje zawiedzione uczucia do matki . Zawsze jej pomagałem , gdy ojciec wyrzucał z domu ja szedłem z nią . Ona się na mnie odgrywała to moja wina...Dlatego chciałem by to doceniła by raz powiedziała że jest ze mnie dumna . Dlatego dławiłem samego siebie . Widział jak się zamykam jak z nerwowego trybu życia nie mogę spać , jak rosną mi kurzajki.Ale liczyły się jej prestiż przy stole , nie ja ...

drugi aspekt mojej depresji to ja sam . Mój plan był prosty :

1.Technikum i wyprowadzka z domu wyjazd za granicę

2 . studia za granicą na pewno Historia i jeżyk rosyjski lub hiszpański może kurs fotografii ??

Zacząłem nawet ...poszedłem do gim do klasy ang i jak nie umiałem nic tak wychodziłem ze znajomością , że chciałem zdawać FCE , ale od LO moja motywacja spadała systematycznie aż do studiów gdy pogodziłem się z losem ale gwoździem było...gdy mój brat poszedł do mojego technikum gdyby nie mój promotor bym olał wszystko . Skoro taki mnie los czeka życie za kare .

Priorytet ??

Praca za granicę i nauka języka zmiana nazwiska by nigdy nie skojarzył mnie z rodzicami nie chce ich znać , nie chce mieć nic wspólnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Zacząłem pisać ...recenzje książek prosiłem znajomych o opinie ale tylko ...ok, fajne...nic krytycznego.

Śle CV wszędzie nie boje się pracy pakowacza czy sprzątania ale mam 1 warunek....nie w Polsce

 

 

Zawsze możesz prosić o krytykę w necie; moim zdaniem lepiej jest poszukać kogoś z odpowiednim doświadczeniem, bo znajomi mogą po prostu nie mieć wiedzy o literaturze, o której piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje na myjni po STUDIACH tak mocno moi starzy na mnnie wymogli że rozpali we mnie ogień zemsty i pogłebili depresje....

 

Im dluzej tam bedziesz pracowal, tym gorzej dla Ciebie. Niestety kierunek studiow, ktory wybrales, nie jest perspektywiczny jesli nie masz "plecow" badz fajnego dekoltu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje na myjni po STUDIACH tak mocno moi starzy na mnnie wymogli że rozpali we mnie ogień zemsty i pogłebili depresje....

 

Im dluzej tam bedziesz pracowal, tym gorzej dla Ciebie. Niestety kierunek studiow, ktory wybrales, nie jest perspektywiczny jesli nie masz "plecow" badz fajnego dekoltu.

Ja nie WYBRAŁEM , On został wybrany !!

To wiem , ale oni uważali że jak zostane przedstawicielem handlowym i będe miał to co oni tak pracowali ....PRACE SAMOCHÓD

Ja to mam gdzieś wole żyć w jednopokojowym mieszkaniu robiąc to co kocham !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×