Skocz do zawartości
Nerwica.com

Założenie działalności gospodarczej?


Gość 19_latek

Rekomendowane odpowiedzi

No tak i do tych obliczonych kosztów trzeba sobie dodać tysiaka na nieprzewidziane koszty czy pierwsze ZUSy.

Ale tak naprawdę nie da się tego w pełni przemyśleć i zaplanować, wszystko w praniu wychodzi... I takie sklepy zaczynają zarabiać tak naprawdę po ok 1-2 latach, trzeba o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra,

Nawet do 100zl miesiecznie trzeba miec dzialalnosc zalozona, wystarczy ze sprzedajesz w sposob ciagly i moga cie namierzyc. Maja prawo wziasc od Allegro cala historie sprzedazy z 6 lat.

 

Mam odlozone kilkanascie tysiecy wiec nie startuje z niczym a zajmuje sie handlem juz troche takze poznalem dobrze ta dziedzine. Wiadomo ze jak zaloze DG to nie bede chcial zarobic 200 na miesiac tylko wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra,

Nawet do 100zl miesiecznie trzeba miec dzialalnosc zalozona, wystarczy ze sprzedajesz w sposob ciagly i moga cie namierzyc. Maja prawo wziasc od Allegro cala historie sprzedazy z 6 lat.

 

Mam odlozone kilkanascie tysiecy wiec nie startuje z niczym a zajmuje sie handlem juz troche takze poznalem dobrze ta dziedzine. Wiadomo ze jak zaloze DG to nie bede chcial zarobic 200 na miesiac tylko wiecej.

 

Pisales o 200 zl.

 

xxx

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra,

xxx

 

xxx

 

No to powodzenia. Ja dostałam wezwanie na komisariat za sprzedanie na Allegro kradzionej rzeczy. A nie wiedziałam że jest kradziona. Może będę mieć sprawę w sądzie.

Naprawdę łudzisz się że nikt nie śledzi allegro? To poczekaj. Jak Ci dowalą karę 50tys zł to wtedy zrozumiesz. Nawet pisząc otwarcie na forum o tym robisz błąd, bo nie jesteś tu anonimowy- masz IP.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia. Ja dostałam wezwanie na komisariat za sprzedanie na Allegro kradzionej rzeczy. A nie wiedziałam że jest kradziona. Może będę mieć sprawę w sądzie.

Naprawdę łudzisz się że nikt nie śledzi allegro? To poczekaj. Jak Ci dowalą karę 50tys zł to wtedy zrozumiesz. Nawet pisząc otwarcie na forum o tym robisz błąd, bo nie jesteś tu anonimowy- masz IP.

 

ehhh ok, masz racje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie chciałam być złośliwa. Po prostu tak jest i ani Ty, ani ja nie zmienimy tego. Dlatego czasem nie warto ryzykować. Wiadomo że człowiek może przez 10 lat nie mieć problemów ale za 11 rokiem go sprawdzą i gleba. Na Allegro patrzą nie tylko na obroty ale i na sprzedaż ciągłą.

Pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

Ma ktoś jeszcze jakieś pytania dot. założenia DG? Bo kasuję konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×