Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja?


pspl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata mój problem sie zaczoł kiedy przerwałem studia zaczeło sie od nacisku na pecherz w srodkach lokomocji nastepnie zaczeło sie sciskanie w gardle ,przestałem palic papierosy lecz nic to niedało gdy juz gardło przeszło zaczoł sie zoladek uczucie nacisku itp.od kilku dni przyjmowałem hydroxyzyne 1 rano 1 wieczorem ,2 dni temu byłem jakis senny od rana kiedy wziołem potem wypiłem piwko i sie zaczeło mam mentlik w głowie,niepotrafie trzezwo myslec,obraz w moich oczach wydaje sie jak by z opoznieniem dochodził i troszkie zamglony czy to jest depresja? czy cos gorszego czy zbyt czesta masturbacja ma wpływ?Boje sie ze mi móg przestanie pracowac bo mam takie uczucie .Proszę o szczera opinie co mam robic?i co to moze byc?. planuje isc w poniedziałek do psychiatry.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irbis20, tracę cierpliwość...Ty masz jakiś kompleks związany z masturbacją? Bo mam wrażenie, ze gdzie nie spojrzysz tam widzisz tylko to i lubisz wmawiać ludziom, ze tylko to w swoim życiu robią.......opanuj się...nie wiem, ulżyj sobie....a później daj spokój z krucjatą.... 8)

Poza tym, bez obrazy......nie ma to jak podejście" nie przejmuj się" - dzięki temu stajesz się taki kompetentny w udzielaniu porad ludziom chorym na nerwicę i depresję..... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, częsta masturbacja ma wpływ.W Twoim przypadku to główna przyczyna Twojego stanu.

 

[Dodane po edycji:]

 

A objawy masz typowe:) Nie przejmuj się, przestań katowań mózg a wrócisz do zdrowia.

 

Przestań bęcwale udzielać porad psychologicznych skończ to ciężko przeorane piec razy powtarzane gimnazjum . Nie szkodź ludziom mule .

 

[Dodane po edycji:]

 

Odpowiedziałem co ja o Tym sądzę więc w czym problem?

 

Aaaa W Tym Ze jesteś niedorozwinięty . I masz siebie leczyć nie innych .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to widzę bo zajmuje się kluczową kwestią.Najpierw trzeba odpocząć i nabrać sił a potem brać się za myślenie i rozwiązywanie problemów.Kluczowa sprawa to masturbacja która jest przyczyną jej/jego problemów.Pisałem w innych postach dlaczego tak się dzieje.Sam przez to przechodziłem i na szczęście udało mi się z tego wyjść.Teraz pomagam ludziom pokaleczonym przez niekochających rodziców wyjść z tego i wrócić do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irbis20, Ptasi mózgu ,kluczowa sprawa to pozbyć się obsesji ..która niewątpliwie posiadasz ,jej imię to masturbacja . Dziecko lecz się ...bo zgłupiejesz do końca i twoja ksywą nowa miarę IQ nazwą ty będziesz miał 1 irbis a kamień przydrożny 300 irbisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pspl, Plan z psychiatrą doskonały i na tym się skoncentruj . Nie słuchaj diagnoz na forum .

Forum to miejsce gdzie szukamy ,wymiany doświadczeń ,dowiadujemy się więcej o chorobie i w ten sposób ...czasem łatwiej nam żyć .

Napisz jak wypadła wizyta u lekarza . Powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, On ,mi układ nerwowy przepala :( chyba sie wykastruje :)

 

 

ja Ci dam :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

\ więc może Ciebie to nie dotyczy w co wątpię:)

 

 

jesteś człowieku tak zaczepny, jednocześnie tak działasz negatywnie na nas, użytkowników tego forum, że aż się dziwię, że nasi moderatorzy Ciebie nie zablokowali.. ale wiesz co..

trzymaj tak dalej, to ja już się postaram, żebyś wrócił do swojego forum onanistów i wzajemnej adoracji prawej ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irbis...

 

nie mam już wątpliwości..

trzepać, roztrzepany, masturbacja, mózg , sperma..

 

to słowa, które cię po prostu ostro podniecają

niezdrowe to, wiesz? bardzo niezdrowe..

 

[Dodane po edycji:]

 

irbis.. żeby nie marnować kolejnych kilkunastu sekund życia na czytanie twoich bezsensownych wypowiedzi, dodaję ciebie do ignorowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×