Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szczurzyczka


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczna,czarna gruba dziewczynka z odstającymi uszkami szuka kochającego domu.Lubi zjeść,więc proszę o kontakt osoby u których żarła nie zabraknie :pirate:

 

 

Grubcia jest bardzo kochająca,ciekawska i psotna.

Przypomina odmianę Dumbo,zainteresowanym wyślę więcej zdjęć na maila/bądz na życzenie wkleję tutaj.Z wlasnego doświadczenie śmialo mogę stwierdzić,że kontakt z ogonami leczy i pomaga na smutki i doly.

Grubunia.jpg.e864ebcdcaa76eaa1b78ce277ef36e5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miała kota to chętnie bym ją wzięła :evil: Miałaby u mnie dobrze. No i ze swoją mamą mogłaby się widywać :smile: Ponadto moja teściowa panicznie boi się szczurków i myszek, więc jakby była dla mnie niemiła to mogłabym ją z Grubcią odwiedzić :twisted: A jak z odbiorem Shadow? Osobisty czy kurierem? (można wysłać zwierza specjalną wysyłką).

b89.jpg.c184d9ad601e58167d14170895c9a011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, pewnie,że możesz :) z transportem cos wymyslimy,poszukamy na dogomanii,czy caviarni-jeśli oczywiscie się zdecydujesz.Tylko muszę ją zalapac,bo się menda szlaja pod łożkiem :)

Magdaa, szczury się dobrze dogadują z kotami,a wręcz je uwielbiają-choic nasza Agatka się ich bala panicznie -szczegolnie Rudolfa,ktory się w niej zakochal,caly czas chcial się tulic i calowac :105: A to zdjęcie ,ktore wkleilas jest piękne-dumbo fuzz z tego co widzę?cudko :pirate:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten ze zdjęcia to dumbo :smile: Śliczności małe. Szczurki dogadują się z kotami, ale czy koty dogadują się ze szczurkami ? :pirate: Chyba bałabym się zostawić ich razem samych w domu- mój kot jest bardzo łowny, skacze na wszystko co się rusza- na nogi, psy, muchy...

 

p.s. Ale słodziaki na tym filmie! :roll::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filmie widac :D

szczury kochają koty,a koty tolerują szczury.Musialabys ich najpierw przyzwyczaić do siebie,żeby się nie baly..i obserwowac.

ale lepiej nie ryzykowac,to jets dziewczynka,więc nie będzie duża...wiesz mój Rudolf jest wielkości mojej kocicy prawie-i ma kolegów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×