Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sesja - do studentów ^^


Gość Neko

Rekomendowane odpowiedzi

A jest ktoś komu się zupełnie nie chce, choć zostało tylko jedno zaliczenie?
ojjj tak :mrgreen: najlepsze ze bylam juz zaliczac w tym tygodniu ale nie wzielam indeksu i pan 'dr hab' nie chcial ze mna gadac - dobrze ze przynajmniej czas oczekiwania na niego spedzilam na konstruktywnym plotkowaniu:P

nie chce mi sie zwlaszcza ze sezon koncertowo-festiwalowy trwa w najlepsze i juz zyje wakacjami 8)

btw mozecie polecic/macie jakis pomysl na niejezykowe lightowe acz ciekawe 3letnie studia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lajtowe aczkolwiek ciekawe - tylko kulturoznawstwo!

 

przynajmniej u mnie w Lublinie na kulturoznawstwie się ludzie najbardziej obijają i spotkasz tam różnych 'artystów' i różne ciekawe inicjatywy. tylko, że takie studia nie dają moim zdaniem wielkiej szansy na pracę później, ale dla przyjemności sama bym ten kierunek sobie postudiowała.

 

jestem ciekawa czy w innych miastach opinia o kulturoznawstwie jest taka sama jak u mnie?

Neko, jak u Ciebie jest?

 

a tak poza tym - to udało mi się - zdałam sesję :mrgreen:

chociaż do ostatnich egzaminów to już się uczyłam tylko dzień przed, ale wystarczyło na 3, a nawet 4.

 

jak u Was?

 

aaa, no i jeszcze jedna śmieszna rzecz - po sesji miałam już tak wszystkiego dość że nawet przez tydzień nie włączyłam komputera :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najgorzej, ze pierwszy miałam ustny i po prostu prawie się nie popłakałam z nerwów :/ potem to już się podłamałam i jakoś nie poszło :( jakoś wyjątkowo byłam zdenerwowana tą sesją i się negatywnie nakręciłam... ehh

Ale zbieram siły na wrzesień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam wrzesien to nie tragedia :) niektorzy z premedytacja zostawiaja sobie egzamy na sesje poprawkowa - nie ma sie co przemeczac na sile

mi sie co prawda upieklo jak zwykle (nawet niezdany egzamin ze znienawidzonej ue udalo sie zalatwic w tej sesji) ale za to mam jeszcze prace lic do dokonczenia i obrony we wrzesniu (miejmy nadzieje hehe)

a co do lajtowych acz ciekawych studiow to zapisalam sie na psychologie :P

rok temu na rodzimym uw sie nie udalo wiec tym razem celuje w inna warszawska uczelnie i jesli sie dostane to bedzie super

potrzebuje przerwy na przemyslenie magistra ale z legitymacji 'studentowej' nie bardzo chce mi sie rezygnowac ;)

i jaka by byla przyjemnosc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie nawet nie wiedziałem, że taki wątek pojawił się na forum. Z ciężkim stresem walczyłem do końca czerwca ze sztuczną inteligencją, na szczęście batalia zakończona zwycięstwem (-3.0 telemarkiem :mrgreen: ). Gratulacje wszystkim, którzy zdali i najszczersze życzenia powodzenia tym, którym się jeszcze nie poszczęściło - dacie radę!!! Pozdrowienia dla wszystkich studentów i studentek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie wiedziałam, że tu tyle filologów :)

szczególnie pozdrawiam soulfly89, też jestem studentką (ostatniego roku) romanistyki :)

trzymajcie się Wszyscy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×