Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kicz i kiepski gust


Gość Natascha

Rekomendowane odpowiedzi

 

hmm..no to jestem kolejną masakrą :pirate: moj staly zestaw to punkowa czarna sukienka,trampki i duż torba :lol:

Nie widzę siebie z plecakiem :why:;)

 

Eee no co Ty! Punkowa sukienka, trampki i duża torba to zajebisty zestaw! :smile:

 

Ale zgadzam się w pełni i z Linką i z Aleks.

 

Dla z tych wszystkich wymienionych wyrzej rzeczy najgorszą masakrą jest farbowanie się na skunksa.

 

Choć panowie tutaj też mają swoją działkę- skarpety (najlepiej podciągnięte) do sandałów! :hide:

 

p.s. A ja bardzo lubię W-11 ! I myślałam że w 'Dlaczego Ja' to nie są aktorzy :oops:

 

mediumjyfk0i5647eca1127f09e62201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, nie nie, ja sama mam torbę z dłuugim paskiem i w trampkach łażę....bardziej chodziło mi jak lejdisy zakładają rasowe Adidaski i torebeczka nie sportowa, tylko jakaś taka gówienkowato wypstrzona cekinami

 

:oops: W11 to i ja oglądam, da się przyzwyczaić do takiej gry...jest...hmmm...Specyficzna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, dobra, przyznać się że oglądacie W-11 :mrgreen::lol:

Ja oglądam i się przyznaję 8) Jak miałam najgorsze ataki paniki i derealizacji to W-11 na chwilę mnie od tego odciągało. Choć chyba wolę czytać 'Detektywa', 'Śledztwo' i lubię też bardzo taki nowy kanał Crime & Investigation Network, coś jak Discovery tylko ciągle śledztwa lecą i są prawdziwe zdjęcia i filmy pokazywane.

 

A propo kiczu, macie:

 

http://bialekozaczki.blog.pl/

 

:lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, temat jest o kiczu i tandecie. Opinia jest jak pupa - każdy ma swoją. Jedni lubią w 11 inni nie tak samo jak z białymi kozakami ;) .....

 

 

Także bez sensu jest pytanie się, czy to grzech, czy to zbrodnia, czy to wstyd itd. ;)

Oglądaj sobie w11 na zdrowie - jedni będą się śmiali a inni zasiądą z tobą przed tv - najważniejsze, ze tobie się podoba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, pytanie bylo retoryczne.Nie widzę w tym jednakże kiczu?

A jednak widzę-bo wychodząc z takiego zalożenia cala telewizja jest jednym wielkim kiczem,może z wyjątkiem Teatru Telewizji i Kina Konesera,oraz stacji Europa,Europa,TCM i Ale Kino.

Gdyby ktos byl łaskaw oświecic mnie-co jest kiczowatego(proponuje sobie najpierw przypomniec etymologie i znaczenie slowa) w serialu W11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat stał się nie wyśmiewaniem się tylko z kiczu, ale ogólnie i to nawet dobrze, bo niektóre rzeczy nie da sie sklasyfikować jako kicz, ale nie ma też tematu, żeby to powiedzieć i wykpić. Co nie zmienia faktu, że w11 jest kiczem, gra "aktorów", banalna fabuła, "wymyślne" tytuły odcinków... ale kicz nie oznacza czegoś złego zawsze, w11 jest spoko, przecież gdyby tv było pełne samych ambitnych, karkołomnych produkcji, to ludzie oglądając telewizje staliby się jakąś bandą gburów i zarozumialców i umarli by od myślenia. Łatwe, proste produkcje są ok. Podobno za rolę w11, swoją drogą kolega kiedyś mówił, że dają 50 zeta, więc nie ma czego wielkiego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no w porządku gra aktorska(hehe) jest absolutnie drewniana,ale wszak nie są to aktorzy?Tylko..ee..policjanci?To czegoż od nich wymagac?

Wstydem jest to co sie dzieje w serialach-bo tam niby gwiazdy grają co szkoly aktorskie pokonczyly,ale jak grają :roll:

Braci Mruków nie znam,o uszy cos sie obilo,ale na oczy nie widzialam.Oni są z "Plebanii" tak? :?:

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie wszystko co jest kiepskiej jakości jest kiczem.Kicz nie rowna sie tandecie.W11 to tandetny,slaby i zabawny serial,ale żeby zaraz kicz?

Nawet na to by stac sie kiczem trzeba miec troche polotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, bo polycjanty się powinny zająć łapaniem złych ludzi a aktorzy powinni grać :mrgreen:

Taki dajmy na to Pitbull - dla mnie genialny serial, fajni aktorzy, świetna gra(no dobra może poza Weroniką R.) i świetny scenariusz....no ale wymuskanych i pęknych twarzyczek tam się nie znajdzie (no dobra może poza Weroniką R.) chyba, że ktoś ma fetysz na Grabowskiego..... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówta co chceta, W11 jest spoko i już :mrgreen::pirate:

A gra aktorska drewniana trochę, ale przecież to są policjanci. Mi tam odpowiada ;) Popołudniami akurat nie mam ochoty na zbyt ambitne kino, więc taka lekka i prosta forma relaksu mi odpowiada.

 

Wiecie co jest cholernie kiczowate?

Kiedyś, za dawnych lat, jak jezdziłam po mieście tramwajem ( :roll: ) to często słuchałam opowieści panów (tak, panów, nie chłopców)- 'A mój kolega kupił audi, a mój kolega kolegi wybudował dom, a mój kolega jest lepszy bo kupił psa na biegunach :hide: ' itd itp

Co jest takiego w wielu facetach, że uwielbiają się przechwalać tym co ma ich znajomy zamiast pochwalić się swoimi sukcesami? To żenujące. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska tylko nie kłócić mi się w tym temacie! :P Założyłam go dla rozrywki. :D

Dla rozluźnienia zacytuję jednego z moich ulubionych użytkowników- ,,Każdy z nas coś lubi, czego się troszku wstydzi'' :mrgreen:

 

Ps. Jak do tej pory największe wrażenie zrobiło na mnie ganguro! :lol:paradoksy ganguro jest bomba! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ganguro jest wypas :mrgreen:

 

odnośnie włosów - ostatnio widziałam babkę, która miała:

na górze blond

pod spodem fioletowy

niżej RUDY

a na dole czarny

 

 

okropne to było :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie-makijaż a'la Kleczkosia ze Złotopolskich :lol::lol::mrgreen::brawo:

 

A najlepsze w tym serialu było to, że mimo tego czegoś na twarzy, Elżunia Kleczkowska i tak miała największe branie na wiosce, hahahahaha. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

A jednak widzę-bo wychodząc z takiego zalożenia cala telewizja jest jednym wielkim kiczem,może z wyjątkiem Teatru Telewizji i Kina Konesera,oraz stacji Europa,Europa,TCM i Ale Kino.

 

Dodam jeszcze kanał TVP Kultura. Świetne filmy, dokumenty i reportaże. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten świat. :lol::lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Dodam na wszelki wypadek, ze to mój komentarz do Azisa. Broń Boże nie chodzi mi o piękną piosenkę Niemena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×