Skocz do zawartości
Nerwica.com

rzucę taki temat-córka "psychiczna", totalna nerwica


Gość realista

Rekomendowane odpowiedzi

A czy twoja ciocia zdaje sobie sprawę z tego, że jest chora? Mi to wygląda na schizofrenię. Znałam kiedyś taką osobę, uważała, że każdy chce jej zrobić krzywdę. Codziennie chodziła do spowiedzi, i niby wyglądała na normalną, ale jak wpadała w szał to strach się bać. Do niej w ogóle nie docierało, że jest chora, wręcz przeciwnie. Wiem, że leczyła się w psychiatryku i że zainicjował to jej lekarz, podobno powiedział jej, że musi zrobić jakieś badania, podpisała papiery i już tam została.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy twoja ciocia zdaje sobie sprawę z tego, że jest chora? .

Nie. Mi też to wygląda na schizo. Ale mam kolegę chorego na schizo i on inaczejs ie zachowuje niż moja ciotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu osobę leczącą się na schizofrenie ,ponad ćwierć wieku .To nie jest łatwe .Bywają dni lepsze i gorsze.

Zalecam cierpliwość i (ciężką orkę)jakom jest próba rozmowy i zdobycie zaufania.Jeśli osoba chora nie będzie miała "pewności" że chcesz jej pomóc ,nie przyjmie pomocy .Biorąc ja za działanie skierowane przeciwko niej .Piszesz ,że boisz się nawet wspomnieć o wizycie u lekarza.

Moja rada -idź mimo wszystko do lekarza ,może uzyskasz informacje jak do niej dotrzeć,jak ja przekonać .

Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO REALISTKI

Jeśli dobrze rozumiem to ta chora dziewczyna to twoja siostra.Nie znam szczegółów ani układów w twoje rodzinie ale mam taką sugestię.Jeśli dasz radę i jest taka możliwość to może ty zaopiekowałaś by się mamą i jej pomogła natomiast siostra prawdopodobnie wymaga leczenia szpitalnego.Pozdrawiam Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×