Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej :)


marysiaaa26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie rozwine sie troszke zarejestrowalam sie na tym forum bo jak wiekszosc z was mam problem ja jednak nie wiem czy moj problem tkwi w psychice czy w zwyklej niestrawnosci.

Mam 26 lat i od jakiegos czasu duuuuzy problem z brzuszkiem :( mam takie kucia ze wystepuja na mnie zimne poty bol nie jest staly raczej nachodzi trzyma trzyma i powoli odchodzi pzrerwa paro sekundowa i powrot tego samego to jest moja zmora ;( podczas skurczu mam klopoty z oddychaniem

zazyczaj trwa to z godzine dwie poczym ustepuje lub konczy sie wizyta na czworaka w lazience i biegunka. Przytrafia mi si eto czesto na poczatku myslalam ze to zatrucie ze to przez to ze cos tam zjadlam wykluczalam powoli ser zolty z jadlospisu mleko itd zaraz przestane jesc wszystko a bole i tak i tak sa . Malo tego czasem zlapie mnie taki bol takie kucie chwilowe co prawda ale straszne klekam z bolu zauwazylam ze jesli sie zdenerwuje za jakas godzine mam bonanze ostra:)

 

nie wiem moze to problemy zwiazane z kobiecymi sparwami czytalam gdzies ze to moze byc spowodowane np torbielami studiowalam wiele for ale powiem wam ze jedyn adiagnoza dla mnie to rak jelita jezu moze ma ktos podobnie ? moze ktos potrafi doradzic lub pomoc z gory dziekuje Marysia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×