Skocz do zawartości
Nerwica.com

Z innej paczki!!Zab madrosci


Gość isabella_28

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,ze to moze nie na temat,ale nie ma mi kto poradzic.Otoz mam pytanie czy wybrzuszenie na koncu dziasla w miejscu,,zeba madrosci'' oznacza to,ze on rosnie??Po drugeij stronie nie mam tego,jest raczej miekkie.Kochani boli mnie pol szczeki co jakis czas i wezel chlonny,ucho lekko.To,ze mam oczywiscie nerwice martwie sie podwojnie.Prosze o rade!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha nie wiem czy zęby też rosną na wiosnę, ale u mnie tak samo, trzecia ósemka mi się obudziła i coraz więcej jej widać, na szczęście aż tak bardzo nie boli tylko coś jakby trochę boli a trochę mnie dziąsło swędzi - pozytywy - nie mogę jeść ;)

 

Isabella, jeśli dostaniesz silnego bólu i gorączki to może potrzebujesz zastrzyku z antybiotyku - mój stryj miał takie przejścia z rosnącym zębem. Ale jeśli gorączki nie ma to nie ma co się martwić.

 

Każdy kto nie dał sobie ósemek wyciąć przez nadgorliwego ortodontę przez to przechodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, jeśli to wybrzuszenie jest od niedawna, to rzeczywiście ząb się przebija, ale jeśli ten ząb rośnie od kilku lat tak jak u mnie, polecam wizyte u stomatologa, bo takie wyrastanie z tzw. wysypki(poduszki) zębnej, może przemienić się w stan zapalenia ropnego, zapalenia dziąseł i innych przypadłości. Należy wykluczyć czy ząb nie rośnie czasem w kości, dlatego warto zrobić zdjęcie paronamiczne całej szczęki.

Teraz czekam na usunięcie takich 3 ząbków mądrości. :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

hmm nie mogę edytować już, ale chodziło mi o wysepkę a nie wysypkę. Dziś za dużo o tym czytam ehh.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×