Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do kogo iść?


Kranossos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy, gdyż nie wiem skąd indziej znaleźć informacje do kogo powinienem się udać. Od pewnego czasu nic mi się nie udaje. Dziewczyna mnie rzuca, kiepsko mi idzie w szkole, rodzinę moja chandra tylko irytuje, "przyjaciele" nie umieli nic poradzić, wręcz się ze mnie śmiali,zdaje mi się że nikt mnie nie rozumie, rozważam samobójstwo. Chciałbym się udać z tym do jakieś lekarza, albo psychologa. Aczkolwiek nie mam zbytnio dużo pieniędzy. Do kogo powinienem się udać z takimi problemami? Mam 16 lat jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kranossos, Do psychiatry i to zdecydowanie.

I w szkole do psychologa, ja też mam podobnie, dziewczyna mnie rzuciła, mam nauczanie indywidualne.

Biorę leki i raz jest lepiej raz gorzej, w żadnym wypadku się nie zabijaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kranossos! Do psychiatry nie potrzeba skierowania. Znajdź w internecie Poradnie Zdrowia Psychicznego lub inne jednostki, które mają umowę z NFZ w Twojej okolicy (wtedy jest za darmo), zadzwoń, umów się na wizytę. Rejonizacja nie obowiązuje, więc możesz wybrać dowolną poradnię. Trzeba tam pójść z dowodem ubezpieczenia i - w Twoim przypadku, ponieważ jesteś niepełnoletni - z rodzicem.

Pozdrawiam Cię ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kranossos, do psychiatry nie trzeba skierowania, idziesz do Poradni Zdrowia Psychicznego, i tam sie umawiasz na wizyte. Nalozylo Ci sie w zyciu duzo przykrych sytuacji i stad obnizenie nastroju, chandra, smutek itd. Psychitra po zdiagnozowaniu albo wypisze leki i skieruje na terapie, albo tylko na terapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×