Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wiem o tym, ale co z tego człowiek to człowiek przecież i tak cię właściwie nie znam to dopiero poznam jak się zobaczymy. Co pisałaś na forum to pisałaś a jacy jesteśmy to się dopiero poznajemy na żywo, a to często całkiem zmienia postać rzeczy ;)

Co do ciebie miałam to napisałam więc nic więcej nie mam. Na spotkania przychodzi ten kto ma ochotę, wstępnej selekcji nie przeprowadzamy, jakoś do tej pory się udawały te spotkania :)

 

a my wszyscy jesteśmy same łoryginały :shock:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można zorganizować spotkania konkretnie rano lub konkretnie popołudniu?

przeciez 15 to konkretnie po poludniu. wiekszosc osob nie pracuje w weekendy w niedziele, skad mielismy wiedziec ze ty pracujesz akurat na dwie zmiany? po prostu trudno jest ustalic godzine ktora odpowiada wszystkim, np Slowianka woli poznym wieczorem, ale poznym wieczorem wiekszosc juz sie zbiera do domu... :(

 

[Dodane po edycji:]

 

bym poszedl ale jeszcze bym wieczor zepsul;P i tyle by z tego bylo:)

a w jaki sposob bys zepsul nam wieczor? moze w jakis ciekawy sposob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, wiele osób spośród nas ma fobię społeczną i lęki, może ci którzy przychodza na spotkania mają je w mniejszym nasileniu (bo jednak wyjdą i się spotkają) ale lęki różnych rodzajów nie są nam obce. W moim przypadku jednak potrzeba kontaktów z ludźmi i ciekawość zwycieżają... ale gdy byłam dzieckiem to bardzo się bałam wszelkich kontaktów międzyludzkich, zwłaszcza z nieznajomymi... teraz się już trochę rozkręciłam, ale nie jestem jakąś duszą towarzystwa, kimś kto sypie kawałami z rękawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×