Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego mnie tak linczujecie ?????????


Gość angsthasse

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mnie tak atakujecie i mi ciagle dokladacie za to ze jestem w nieczech. Ja nikomu nic nie robie ...wrecz przeciwnie zarejestrowalam sie bo wiem jakie sa warunki jesli chodzi o psychoterapie w polsce. Moja siostra czekala ponad pol roku...chcialam pomudz, chcialam dac nadzieje ..

 

Jedyne czego doznalam na tym forum, to ponizanie, obrazanie i agresja....

 

Czy lepiej sie czujecie jak komus tak od serca na ublizacie ????

 

Nie wiem czemu tacy jestescie, jest mi tylko przykro bo potwierdza sie moja opinia z przed 20 lat. Uciekalam z polski z roznych powoduw..miedzy innymi z powodu stylu zycia ..zazdrosci o wszystko...zlosliwosci...zaklamania...dobijania lezacego...i lokci ktore juz 20 lat temu byly w polsce bardzo rozpowszechnione...

 

Nie twierdzie ze wszyscy tacy byli ale duzo.....

 

Myslalam ze wasze pokolenie (17-25lat) jest otwarte na swiat , bardziej wyrozumiale ...niesamowita pomylka z mojej strony..

 

 

22 lata temu nie uzylam na obczysnie tyle przykrosci jak w ostatnich paru dniach tu w forum..

 

 

DLACZEGO????????????

 

Jestem tylko czlowiekiem ktury zyje na obczyznie i teskni za ojczyzna ..myslalam ze chociaz w ten sposub jakos bede zlaczona z krajem , a jak komus jeszcze bede mogla dac troche nadziei na przyszlosc to cos dobrego.

 

Wiecie nie zycze wam tego co mi uswiadczyliscie w ostatnich dniach...ale wasze zycie jest dopiero na poczatku, nie wiecie gdzie was zaniesie...

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeden z przykladuw:

 

eligojot

Temat postu: Re: jaki lek z grupy benzodiazepin jest najsilniejszy ? Wysłany: Dzisiaj, 21:23

 

 

Dołączenie: 09 Paź 2007, 16:05

Posty: 432

Płeć:

Ostrzeżenia: 0

Teraz posłuchaj uważnie. Po prostu nie lubię jak się wciska ciemnocie kicz, będąc jeszcze bardziej ciemnym, że jakieś wredne "benzosy" zakradają się w jakieś jamy ciała, tam się namnażają, a potem przez lata się uwalniają. Puknij się w łeb.

 

Te 30 tys coś to miałaś w moczu, i to nie w miligramach, ale nanogramach na 1 mililitr sześcienny moczu i to jeszcze w jednostkach w odniesieniu do oxazepamu. Dlaczego? Bo postacią końcową każdego benzo jest oxazepam.

 

No przecież to oczywiste, ze jak tyle ich ćpałaś, no to przecież one nie usadowiły się i nie podziurawiły tylko mózgu, ale jak każdy lek np. jak antybiotyk wniknęły do mięśni, krwi, tkanek... No i się potem uwalniały. A jak byłaś na odwyku no to chyba nie zabrali od razu całego diazepamu tylko go stopniowo zmniejszali, więc uwalniało się to i owo.

 

Jak się nie ćpa jak landrynek cukiereczków, to nie ma się czego bać. Nerki przetrwają, wątroba też. Oczywiście, że najlepiej nic nie brać, być szczęśliwym i żyć długo.

 

Co do poszkodowanego z kokainą, to ja nie jestem toksykologiem, i on wtedy byłby wezwany, bo się na tym zna. Jeżeli jeszcze nie zauważyłaś to uczę się dentystyki, a nie chirurgii i zawsze mogę odmówić wykonywania zabiegów nie z mojej specjalizacji i nic za to mi nie grozi. Bo jeżeli bym wykonał, to przypadek byłby sądzony tak jakbym był chirurgiem, toksykologiem, gdyby coś poszło źle. Po pierwsze nie szkodzić.

 

_________________

Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ja przeprosiłam. Co nie zmienia faktu że jestem tylko małolatą która często gada, pisze i robi głupoty -wiem o tym i walcze z tym.

Taka jest nasza mentalność, nas- polaczków. Smutne ale trzeba sie do tego przyznać. Nie chcę tu pisać za ludzi z foeum, bo to mądrzy ludzie są (czubki, ale mądre), piszę ogólnie o Polakach- taki mamy styl bycia aby sobie dowalać wzajemnie, wtedy jest miło. Naturalnie robimy to nie świadomie.

 

p.s. To tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno powiem: nie uogólniaj

jaki jest cel tego tematu?

nie podobają Ci się czyjeś posty, ktoś Cię obraził - zgłoś.

 

Taka jest nasza mentalność, nas- polaczków.

:!: że co? :?

nie porównuj innych do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×