Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Grzyby w domu mi się kojarzą bardziej z zupą grzybową... na szczęście innych grzybów nie mam, ale gdybym miała to chyba trzeba osuszyć i ocieplić dom??? Majster, może spróbuj na forum majsterkowiczów ;)

 

Choinkę u nas jest zwyczaj ubierać dopiero w wigilię! Na razie nawet nie mamy choinki a mój brat kupuje w ostatniej chwili za bezcen.

 

Czy lubisz święta? Co zrobisz aby je przeżyć bez męki?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sprawe grzyba juz zalatwilem, a tutaj tak sie tylko pytam zeby sie upewnic czy dobrze mysle ;)

Nie trawie wszelkich swiat, chociaz lubie gdy dzieki nim mamy wolne :D

Lubicie poleniuchowac caly dzien? Wysiedziec sie w internecie, poogladac glupoty w tv wiedzac ze nic nie musiecie dzisiaj zrobic? Czy wynajdujecie sobie jakies konstruktywne zajecia zeby sie nienudzilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię pozalegać bezczynnie w domu, ale z racji tego, że depresja i nerwica nigdy nie śpią - za długo nie mogę przebywać w takim stanie bo zaczynam myśleć i zastanawiać się nad rzeczami nad którymi nie powinnam :mrgreen:

Jeśli się nudzić to zawsze znacznie lepiej we dwoje :mrgreen:

 

Najgorszy najgłupszy film jaki ostatnio widziałeś/widziałaś to? (uzasadnij)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012- nie podobal mi sie pponiewaz byl strasznie przerysowany. Natłok efektów specjalnych powodował że ilm przestawał być realny. Super bochaterowie którzy uchodzili z życiem z sytuacji marnych. przereklamowany. Może uważam go za głupi dlatego że spodziewaam sie ze bedzie lepszy. - poza tym fabuła nudnaaa.

 

 

Ulubiony Twój serial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oglądam telewizji. ale kiedyś mi się podobała Boża podszewka, podobała mi się ekstradycja (świetne dialogi), cudowne lata. Co do 2012 to ja nie chciałam tego oglądać więc mój chłopak poszedł sam i żałował. Za to właśnie oglądam program kin i grają "500 dni miłości" oraz "Epidemia miłości" ale nie wiem czy mi się go uda zaciągnąć :D

 

Już nie wiem o co zapytać...

 

Co ostatnio sprawiło ci największą radość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie... Zajęcia z akrobatyki, bo udało mi się zrobić parę ćwiczeń, których wcześniej za nic nie mogłam zrobić. Ale to już jakieś dwa czy trzy tygodnie temu, a nic bliższego mi się nie przypomina...

 

Jaką książkę poleciłbyś/poleciłabyś na poprawę humoru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×