Skocz do zawartości
Nerwica.com

Agresywne zachowanie..


Pomidorek12345698

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, dziś mam takiego agresora że masakra! Chce mi się krzyczeć, a najlepiej to kogoś zatłuc.. Do tego dziś mam takie natrętne myśli że to porażka jakaś... Schizotypia, leków nie biorę..

Ja bez leków biegałem z maczetą, to był dopiero odpał. Po lekach mi się odechciało. Lepiej zacznij brać jakieś leki, bo jeszcze komuś coś zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tworek, w sensie w poradni przyszpitalnej mam swojego psychiatrola :twisted:

 

-- 21 paź 2013, 13:11 --

 

Uf, piszę z pracy, wieczorem całkowicie mi przeszło. Pierwszy raz w życiu miałem taki "atak", nie wiedziałem zbytnio co robić bo nie mogłem się skupić na czymkolwiek a i ciężko było ze mną nawet porozmawiać. Chyba wczoraj przesadziłem z kofeiną (tygodniowy "odwyk" + duża, mocna kawa wczoraj), także w tym dopatruję się przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj z tą agresją. W diagnozie miałem wpisane agresywny, chociaż jestem bardzo spokojnym człowiekiem. Agresja w moim przypadku to była obrona przed patologicznym ojcem, pijakiem i alkoholikiem co zawsze wszczynał awantury i znęcał się psychicznie i fizycznie. To była moja główna przyczyna agresji przy psychozie, błędnie zinterpretowana jako agresja psychotyczna. No cóż ja nic nie miałem do powiedzenia w szpitalu a agresję przybiła mi matka która też jest alkoholiczką, ot i zostało w karcie g***o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×