Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak się poznaje ludzi?


nana x

Rekomendowane odpowiedzi

Na poznawanie nowych ludzi mam patent. Wyciągam lufkę, odpalam i już mam 5 chętnych, a są to wartościowe w ten sposób poznane osoby.

 

To poznajesz gości których wartością jest ujebać się za darmo:) Większość z takich to czyste tłuki,nie wartościowe osoby

Tymbardziej na woodstocku, trzymaj coś w ręce to co chwile trzeba odganiać sępów, zachowują się jak wygłodzone bydło i tak samo myślą. Sorry ale w tym roku naoglądałem się tam za wiele naćpanych hipisów i innych oprychów szczali do namiotu a spali na drodze, im sie należy conajwyżej konfiskata i resocjalizacja, nie darmowe jaranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście was rozumiem, ale po pierwsze

 

NA STUDIACH poprzez palenie poznałem najwartosciowsze osoby w moim życiu, czy chcecie wierzyc czy nie

 

nie palę z każdym kto tego chce

 

a na WOODSTOCKU widzisz to co chcesz zobaczyć, ja trafiałem na wartościowe osoby i co powiesz mi że tam takich nie ma? to po co tam pojechałeś, zobaczyć rynsztok? tak, jak to chcesz widziec to tez tam zobaczysz

 

ja szukałem czegos innego i też znalazłem

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam podobny problem- jak poznac ludzi i o czym z nimi rozmawiac.

To sie zmienilo gdy kupilam psa. W ogole pies sporo zmienil w moim zyciu. Zaczelam wychodzic z domu, a dzieki temu poznawac nowych ludzi, wlascicieli innych psow. Z tematami do rozmowy nie bylo specjalnego problemu- wszystko o psie. Zaczyna sie zazwyczaj od pytania piesek czy suczka, ile ma lat, jak sie nazywa. A pozniej mozna o roznych problemach ze swoim psem- ze nie chce jesc, albo nie lubi czegos, albo cos robi. I jakos tak sie rozwija. Po pol roku wychodzenia z psem mam juz kilka znajomych osob, z ktorymi rozmawiam nie tylko o psach. Jakos stopniowo to sie zmienialo.

Dzieki psu poznalam tez sasiadow. Mimo ze mieszkalam w tym bloku od kilku lat nie znalam prawie nikogo. Teraz znam juz kilka osob (glownie wlasciciele psow :))

Dobrym sposobem jest sport. Przez jakis czas chodzilam na tai- chi i to tez byla jakas okazja do kontaktow i poznawania ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×