Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mundrości o seksie analnym i nie tylko


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież każdy może palnąć gafę :roll: Jednakże nie daje to chyba nikomu prawa, żeby sobie po kimś jechać na całego...

 

Prakseda,

gafa to by była, gdybym witając się podała rękę najpierw panom a potem paniom, powiedziała do profesora "doktorze" czy witając się podała rękę w rękawiczce.

To jest hit.

Nawet nie o samą niewiedzę chodzi, tylko o to że PRZECIEŻ EDUKACJA JASNO MÓWI, A INNI NIEWYEDUKOWANI, NIE WIEDZĄ, TRZEBA ICH NAUCZYĆ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a czy aborcja i zapobieganie ciazy to nie temat pokrewny? Drazni was ze zrobilo sie przez chwile wesolo i nie ma klotni? Bo troche nie rozumiem...

Poza tym slowo niegodny ... przepraszam wszystkich profesorow i doktorow ze osmielam sie pisac w ogole cokolwiek.. jak poczuje skruche to wam powiem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wcale nie twierdziłem, że przez odbyt jest możliwość zajścia w ciąże, bo nie ma takiej możliwości.

Ktoś mnie chyba źle zrozumiał.

Jest tylko jeden, jedyny sposób na to, by była ciąża i nie ma innego.

A jeżeli ktoś trzyma się pewnych zasad i nie przekracza granicy, to może być seks bez ciążowy, ale chyba mało kto zgodziłby się na taki seks, bo ludzie, w każdym seksie chcieliby czegoś więcej, niż tylko samego całowania i tulenia się.

To jest za mało dla ludzi, a wiadomo, że seks w całości, analny jest najprzyjemniejszy.

Samo, przytulanie, całowanie, to tak naprawdę daje niewiele.

Ale jak chce się uniknąć ciąży, to niestety, nie może być seksu analnego, chyba że bardzo ostrożny, bo taki też jest możliwy, żeby nie było ciąży.

Ale nie ma wtedy 100 % pewności, że ciąży nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a czy aborcja i zapobieganie ciazy to nie temat pokrewny? Drazni was ze zrobilo sie przez chwile wesolo i nie ma klotni? Bo troche nie rozumiem...

Poza tym slowo niegodny ... przepraszam wszystkich profesorow i doktorow ze osmielam sie pisac w ogole cokolwiek.. jak poczuje skruche to wam powiem o tym.

 

Doktory się nie burzą, nie wiem jak profesory :D

 

Mnie tam dalej jest wesoło :D Nawet mnie ten temat - za przeproszeniem - od dupy strony :D pogodził z mężem, bo się razem pośmialiśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wcale nie twierdziłem, że przez odbyt jest możliwość zajścia w ciąże, bo nie ma takiej możliwości.

Ktoś mnie chyba źle zrozumiał.

Ale jak chce się uniknąć ciąży, to niestety, nie może być seksu analnego, chyba że bardzo ostrożny, bo taki też jest możliwy, żeby nie było ciąży.

Ale nie ma wtedy 100 % pewności, że ciąży nie będzie.

 

O ja piierdolę :shock::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko przez odbyt.

Jest jeszcze część kobieca z przodu, na dole brzucha.

I w taki sposób można zajść w ciąże.

To jest pochwa, inaczej wagina, nie odbyt.

I taki stosunek nie jest analny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło.

I tylko przez seks pochwowy jest możliwość zajścia w ciąże. Ja tutaj jestem wyedukowany, bo o tym nie raz czytałem. Nie tylko edukacja w szkole jest tutaj ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, jakie źle zrozumiał?

 

Cytujemy Bonusa:

No a czy seks analny, to nie jest odbyt? Edukacja mówi jasno: tylko przez analny seks jest możliwość zajść w ciążę, nie w inny sposób.

Akurat miałem w szkole taką edukację i wiem, co mówiła nauczycielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło.

I tylko przez seks pochwowy jest możliwość zajścia w ciąże. Ja tutaj jestem wyedukowany, bo o tym nie raz czytałem. Nie tylko edukacja w szkole jest tutaj ważna.

 

Jesteś tak wyeduokowany, że pomieszałeś pochwę z odbytem a seks analny ze stosunkiem dopochwowym, a waginę nazwałeś "tym w dole brzucha".

W dole brzucha to mam pępek.

Dziękuję za takie wyedukowanie, już sobie daruj

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja nie brałem pod uwagę odbytu, tylko pochwy.

Więc zostałem rzeczywiście źle zrozumiany. Chodziło mi o seks analny, ale pochwy, a nie odbytu.

 

Czy teraz już lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja nie brałem pod uwagę odbytu, tylko pochwy.

Więc zostałem rzeczywiście źle zrozumiany. Chodziło mi o seks analny, ale pochwy, a nie odbytu.

 

Czy teraz już lepiej?

 

Nie zostałeś źle zrozumiany, zostałeś bardzo dobrze zrozumiany, tylko wykazałeś się ignorancją.

Nie odwracaj kota ogonem.

 

Teraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×