Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mundrości o seksie analnym i nie tylko


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa, ale jesteś bezlitosna, do takich ludzi jak Bonus podchodzi się z sympatią, można się pośmiać itp. ale bez złośliwości, a ty to byś go zjadła prawie :)

i taki sam stosunek widziałem w moim kierunku, ale ze mną to ci nie poszło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko przez odbyt.

Jest jeszcze część kobieca z przodu, na dole brzucha.

I w taki sposób można zajść w ciąże.

To jest pochwa, inaczej wagina, nie odbyt.

I taki stosunek nie jest analny.

Z przodu na dole brzucha to jest srom, u żon górników zwany "wyrębanym przodkiem".

Wagina i pochwa to narządy wewnętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, ciąża bez stosunku, a nawet bez obecności mężczyzny, starożytna historia zna co najmniej jeden taki przypadek :D

W dzisiejszych czasach również można tak zajść, wystarczy wprowadzić do pochwy śluz niewiadomego pochodzenia pozostawiony w damskim kiblu i ciąża gotowa - nie sądziłem że takie coś jest możliwe, ale rozwiałem swoje wątpliwości na grupie edukatorów seksualnych ponton http://ponton.org.pl/pl/forum/temat/mozliwa-ciaza-bez-seksu

Moglibyście już zejść z Bonusa :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie apropos seksu analnego bo o tym przecież jest temat, a może nie wszyscy słyszeli, a więc kochałem się z piękną elegancką kobietą, same jej perły kosztują więcej niż mój samochód, a perfumy więcej niż moja cała garderoba, profesjonalna kosmetyczka, fryzjerka i inne kosztowne cuda stosuje regularnie, wykląda bosko i schludnie a jednak wydarzyło się coś okropnego, podczas seksu analnego wyciągnąłem na grzybie skórkę od pomidora z jej tyłka, fujka :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a czy aborcja i zapobieganie ciazy to nie temat pokrewny? Drazni was ze zrobilo sie przez chwile wesolo i nie ma klotni? Bo troche nie rozumiem...

Poza tym slowo niegodny ... przepraszam wszystkich profesorow i doktorow ze osmielam sie pisac w ogole cokolwiek.. jak poczuje skruche to wam powiem o tym.

Wg mnie drażniący jest wątek okołodupny permanetnie zalegający na pierwszej stronie. Od tego mogę dostać nawrotu nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie apropos seksu analnego bo o tym przecież jest temat, a może nie wszyscy słyszeli, a więc kochałem się z piękną elegancką kobietą, same jej perły kosztują więcej niż mój samochód, a perfumy więcej niż moja cała garderoba, profesjonalna kosmetyczka, fryzjerka i inne kosztowne cuda stosuje regularnie, wykląda bosko i schludnie a jednak wydarzyło się coś okropnego, podczas seksu analnego wyciągnąłem na grzybie skórkę od pomidora z jej tyłka, fujka :-|

"Zaś po obudzeniu się leciałem prosto do łazienki wypucować gacie i armatke po nocnej zmazie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu na dole brzucha to jest srom, u żon górników zwany "wyrębanym przodkiem".

Wagina i pochwa to narządy wewnętrzne.

No ok, ale jak Ty chcesz za pomocą samych narządów zewnętrznych uprawiać seks analny pochwy, to ja nie wiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o seks analny, ale pochwy, a nie odbytu.

 

Dzwonię do Rocco zapytać co to jest seks analny pochwy.

są w stanie uwierzyć że seks na stojąco zapobiega ciąży?

A nie zapobiega? :shock:

Ja to nic o seksie nie wiem, ehhh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu na dole brzucha to jest srom, u żon górników zwany "wyrębanym przodkiem".

Wagina i pochwa to narządy wewnętrzne.

No ok, ale jak Ty chcesz za pomocą samych narządów zewnętrznych uprawiać seks analny pochwy, to ja nie wiem :lol:

 

Umarlam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol,

"Zaś po obudzeniu się leciałem prosto do łazienki wypucować gacie i armatke po nocnej zmazie"

 

zdziwiłbyś się jakie miałem przygody :]

też byś miał, tylko trzeba trochę zaryzykować, ja wychodze z założenia, że nawet jak większość koszy to przy dużej liczbie prób wyjdzie się na swoje oj wyjdzie, ale ty się boisz odrzucenia czy coś w tym stylu, nie bierz tego do siebie, to taka wskazówka abyś wiedział co zmienić i wtedy ty też będziesz mógł pisać o swoich podbojach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, moim zdaniem mógłbyś iść na prostytutkę, nie chcesz? jesteś romantykiem?

tylko, że do romantyzmu trzeba dwojga, a czy znalazła się jakaś wrażliwa rozumiejąca twoje depresyjne stany ślicznotka?

a może jakaś którą ujęłyby twoje hobby, fantastyka? może na nocy planszówek przysiadła się do stolika przy którym grałeś w Talizmana, jakaś panna w stylu gotik?

a może wręcz zaintrygowało którąś to, że jesteś zaburzony? jakąś podobnie zaburzoną? jak w tym filmie pamiętnik świra, biegała za tobą jakaś seksowna wariatka w worku na śmieci?

 

a widzisz, nic z tych rzeczy, nie ma romantyzmu na tym świecie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol,

Z tym się zgadzam

 

a ja się zgadzam, że historyjka o skórce pomidora całkowicie zmyślona na potrzeby wkurzenia kotka em :pirate:

 

seksu analnego nigdy nie próbowałem, to chyba boli kobiety, zresztą niech się same wypowiedzą :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×