Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam małym problemem


kudel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem i mam nadzieję, że dostanę tu jakąś pomoc. Mam 23 lata, o nerwicy dowiedziałem się gdy miałem około 14 lat od bioenergoterapeuty, olałem to wtedy i w sumie nie wierzyłem, że w taki sposób można to stwierdzić. Od niecałego roku chodzę do lekarza ogólnego, ponieważ wykryłem u siebie objawy tarczycy. Największym bodźcem do wizyt u lekarza byla moja nadpotliwość która strasznie daje mi się we znaki. Wiele wizyt i badań wykluczyło to jednak. Lekarz stwierdził, że mam nerwicę, i przepisał mi Sedam 3 . Ostanim czasem zaczęło się coś dziać nie tak. Niedawno byłem na imprezie plenerowej i poszedłem do toi toia. Gdy tam wszedłem od razu zaczęło mi się kręcić w głowie, czułem jak by stał bardzo krzywo i miał zaraz się przewrócić, nie mogłem ustać w miejscu musiałem sie przytrzymać, gdy wyszedłem powiedziałem koledze, żeby poszedł zobaczyć czy wszystko jest ok., stwierdził, że nic takiego nie zauważył, żeby stał krzywo. Gdy wychodzę na miasto strasznie bije mi serce, drżę od środka sam niewiem czy czuję jakiś niepokój, nie boję się wyjść do ludzi więc niewiem skąd te bicia serca i drżenie. Do tego dochodzą jeszcze straszne zawroty głowy. Wspomnę jeszcze, że w mojej głowie jest bardzo dużo czarnych scenariuszy, które pojawiają się co chwila. Czasami dochodzą też bóle po prawej stronie klatki piersiowej i z tyłu pod szyją, również po prawej. Inne dolegliwości to brak koncentracji, bardzo krótka pamięć, czuję jak bym miał szyję i brodę spuchniętą. Narazie tylko tyle mi do głowy przychodzi. Niektóre z tych objawów miałem wcześniej ale nie wiązałem ich z nerwicą. I teraz nieiwem czy dalej się leczyć u lekarza ogólnego( tabletki troche pomagały) czy u lekarza psychiatry? Czekam co o tym sądzicie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie nasilenie objawow to ja bym Ci radzila isc do psychiatry, to na pewno nie zaszkodzi. Byc moze bedzie potrzebna zmiana leku, bo po leku nie powinno byc objawow nerwicowych, a Ty je masz. Takze warto sie przebadac u psychiatry, wszystko co opisujesz to sa objawy nerwicy, skoro masz zwiekszone objawy to znczy ze leczenie nie skutkuje i trzeba sie udac do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kudel to wszystko co opisujesz to są objawy typowo nerwicowe. Ja miałam dość podobne, i w ogóle na początku nie mogłam uwierzyć że to nerwica. Miałam zawroty głowy, zdawało mi sie że stracę przytomność. Miewam czasem gulę w gardle i zdaje mi się że się udławię. Przyśpieszone działanie serca to też. DAM CI RADĘ IDŹ OD RAZU DO PSYCHIATRY BO U MNIE ŻADEN INTERNISTA NIE UMIAŁ MNIE ZDIAGNOZOWAĆ!! Wysyłali mnie na różne badania, mówili że jestem zdrowa, albo jak podejrzewali nerwice to pytali czy się ostatnio czymś nie zdenerwowałam. A lęk napadowy pojawia się nagle, bez bezpośredniej przyczyny. Psychiatra najprawdopodobniej ci zaleci proszki antydepresyjne + psychoterapia. Dobrze że tu zajrzałeś i dobrze że szukasz leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×