Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich. NERWICA/PSTD ...po prostu.


Mug

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

po raz pierwszy zdecydowałem się napisać na forum. Z nerwicą / PSTD walczę juz długo. Zaczęło się pewnie kilka lat temu. I wiecie co jestem już tak po ludzku zmęczony i zawiedziony. Bo było juz naprawde ok, kilka tygodni, może dłużej. Czułem, że wracam do życia, że zdrowieje.

 

Jeden dzień i znowu wyladowałem na Sertagenie. Żal, strata, poczucie winy są straszne. Na prawde niedobrze mi sie robi, kiedy pomyslę, że znowu to przeżywam.

 

Mam nadzieję, że za 2 - 3 tygodnie wszystko znowy wróci do "sertagenowej normy". Ten lek pomaga mi bardzo, choć jeden efekt uboczny w postaci zaniku libido jest dołujący dla mnie. Wyciagnał mnie juz z takigo stanu 4 razy. Myślałem, że juz za kolejnym zejściem z leku będzie ok.

 

Po prostu jestem zmęczony tą choroba, nie chcę jej przeżywać wciąż i wciąż. Nie chce mierzyc sie z psychika, która widzę że jest po prostu zaburzona. Nie potrafi sie odnalezć, ani normalnie zareagować. Powiela tylko traumatyczne wspomnienia i kojarzy je z tym co przynosi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mug!

 

Czy oprócz leków korzystasz z terapii?

 

Korzystałem z behawioralno-poznawczej. Niesety muszę dużo pracować (kredyt, chora mam etc) i mogłem sie umawiać tylko po południu (czyli co najwyżej raz w tygodniu). Nie powiem terapeutka była ok. Jej metoda na nerwicę była racjonalizacja. Chyab za rzadko sie spotykaliśmy, przez co nie otworzyłem sie zupełnie.

 

Obecnie intersuje mnie żeby "TEGO" nie czuć. W dwóch słowach: Sertagen 150 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×