Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa które obrażają i poniżają mnie.


Hrabia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Natręctwa które dotyczą religi w ogóle mnie nie ruszają.

Najgorsze są te które dotyczą mnie oto kilka z nich: ktoś tu na forum ma podpis po ang. żeby mu obciągnąć to ja sobie wyobraziłem że mu obciągam i biorę jego CENZURA do buzi (czuję się jak męska CENZURA ), gdy widze na mieście jakąś grubą brzydką babe na mieście to słysze jak kolega mi mówi w głowie wyobraź ją sobie nago i ja sobie wyobrażam to aż mi się chce wymiotować i mnie bierze obrzydzenie do siebi i czuję się gorszy od innych chłopaków którzy by chyba sobie nigdy tego nie wyobrazili, albo jak idzie stara babka to sobie wyobrażam jak wygląda jej CENZURA obecnie i widze taką wstrętną obrzydliwą CENZURA jak powiedziałem ostatnio matce że jak jej siostra pocałuje mnie w CENZURA to odwiedzę ją w szpitalu na to matka mi powiedziała żebym ja jej siostrę pocałował w CENZURA i wtedy wyobraziłem sobie jej CENZURA tak przypuszczalnie według mnie wygląda jej CENZURA . Czuje jakbym miał jej CENZURA w prawej tylniej części głowy a dokładnie to jej obraz który nie chce zniknąć i mnie piecze mózg od niego, choć próbuje go zagłuszyć i z czasem traci na wyrazistości. Mam tego mnóstwo, nieraz też ze zwierzętami.

Te myśli i wyobrażenia pojawiają się z nienacka i wbrew mej woli. A chyba się pojawiają bo ich chce i potrzebuje żeby się z nimi zmierzyć i z moimi kolegami od którzch czuję się gorszy i chce im pokazać że wyobrażam sobie coś takiego i mnie to nie boli i nie obrzydza ale jak już sobie to wyobraże to uważam że jak by się o tym ktoś dowiedział to uznałby i powiedziałby że jestem gorszy głupi i nienormalny od innych chłopaków bo normalny człowiek niepotrzebuje sobie takiego czegoś wyobrażać żeby udowodnić sobie i innym że jest lepszy od innych.

Czuje się gorszy i głupi od innych bo nikt przeciętny nie ma takich myśli.

Czuje że te myśli i wyobrażenia kalają, poniżają i obrażają mnie osobiscie i mój mózg i go kaleczą bo przecież ja jestem bardzo mądry i nie zasługuje na coś takiego ani mój mózg . Te myśli nie są mnie godne i mojego mózgu ani wyobraźni.

Czuje się przez nie gorszy jako facet i człowiek, bo powinienem miec same ładne wyobrażenia w tym pieknych babek a nie takich brzydul i paskudzctw.

Czuję że te myśli i wyobrażenia czynią mnie gorszym i słabszym facetem od innych facetów i godzą w moją godność i szacunek do siebie. Jak Wy byście się czuli na moim miejscu mając takie myśli i wyobrażenia. Jak nie traktować tego tak osobiście?

Czy obiektywnie , z boku i waszej perspektywy patrząc te myśli i wyobrażenia są aż tak Straszne I Nienormalne, czy są powodem do wstydu czucia się gorszym. Co zrobić żeby nabrać lepszego stosunku do siebie i tych myśli i wyobrażeń, żeby nie traktować ich jak coś wstydliwego tylko jak powód do dumy lub coś ciekawego lub atrakcyjnego. Jak dodać sobie niezwykłości i wyjątkowości sobie i tym natręctwom.

Proszę Was o pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×