Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, kawa...no to masakra ;) ja sobie zycia bez tego nie wyobrazam :)

Placek to ze kurna moja kolezanka samotnie wychowuje dziecko...zostala skreslona z listy oczekujacych na mieszkanie bo przekroczyla dochod na osobe o 2 grosze.... a mpos w naszym miescie daje alkoholikowi (brudasowi zapchlonemu) 600 zł miesiecznie na zakupy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Był jeden sezon w Calcedonii, gdy mieli masę czadowych rajstop - paseczki, romantyczne kwiatki... :105:

 

Sigrun, Aż żem się zdenerwowała, jak przeczytałam o Twojej koleżance...

 

mirunia, No zimno niemiłosiernie, właśnie piję gorącą herbatę z malinami. Nie sądziłam, że tak wcześnie naruszę zimowe zapasy...

 

Nie mam dziś zajęc i co zrobic z tak smacznie rozpoczętym wieczorem? ( nota bene zżarli cały gar, a myślałam, że będzie dla gości na jutro... jestem miszczem! :D ) Skończył mi się kolejny sezon francuskiego kryminału, monsz w pracy, dziecko robi lekcje, więc chyba pójdę pomieszac farbki... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Aż żem się zdenerwowała, jak przeczytałam o Twojej koleżance...

mnie to z lekka dobilo...

A ić... :hide:

 

KREWETEK!!!

 

Ech! Gdybym był młodszy, miał metroseksualną budowę, włosy blond i odmienny światopogląd na sprawy polityczno-religijne, to sam bym Cię na tę randkę zaprosił! :105:

I potem wyjdzie, że ja mam jakieś wymagania względem budowy ciała, a jakbyś moich byłych widział, tobyś nazwał mnie wyrozumiałą :mhm:

 

A od tej choroby, to mi apetyt wzrósł, poszłabym na krewetki bez zobowiązań. :mrgreen:

 

kosmostrada, no tania ta Calzedonia nie jest. A im droższe rajstopy, tym szybciej podrę, taka jest zależność.

Zresztą pewnie bym w domu została wyśmiana za rajstopy w paski :evil:

 

W kuchni się wyzywają i rzucają jabłkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No tania nie jest, ja kupowałam na przecenie. Koleżanka bywawszy w stolicy w ich outletowym sklepie cudeńka przywoziła za super ceny. Jak nie zahaczysz, to całkiem dobrze się trzymają.

Kochana niech się śmieją, aż ich brzuchy rozbolą, a Ty cudnie będziesz wyglądac w pasiastych nóżkach. Uwielbiam fajne rajstopy, kolanówki, skarpetki... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×