Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam problem.. niechciana ciąża


onaona29

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny.. piszę do Was na forum niekoniecznie związanym z tymi sprawami, ale szukam pomocy już wszędzie i liczę na to, że może któraś z was zna podobną sytuacje i wyjście z niej. Zaszłam w nieplanowaną ciąże z chłopakiem którego nie kocham. Chce mieć normalną rodzinę, kiedy będę na to gotowa. W sieci dużo jest informacji na temat aborcja. Najłatwiejszą dostępną metodą są tabletki wczesnoporonne jednak opinie są bardzo zróżnicowane. Boje się podjąć takie ryzyko, by na własną ręke usunąć ciąże co może wiązać się z powikłaniami zdrowotnymi, nie wspominając o śmierci. Jedyne co mi pozostało to wyjazd do profesjonalnej kliniki. I tutaj moje pytanie. Czy któraś z Was zna osobę, która usuwała w ten sposób ciąże? Jak to wyglądało?. Bardzo proszę o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja znam.

Koleżanka 15 lat temu usunęła niechcianą ciążę. Poznałam ją na oddziale psychiatrycznym, bo do dziś sobie nie poradziła z faktem dokonania aborcji...

Jesteś pewna, że w taki sposób chcesz ponieść konsekwencje za sex bez zobowiązań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co Ci pozostało to, dziecko urodzić, wychować i być przez całe Jego życie - Jego Matką.

Życie zaczyna się z chwilą poczęcia. Czyli Ty już nosisz w sobie swoje dziecko. Urodz je, są instytucje które Ci pomogą w wychowaniu/zadbaniu o dziecko, jest okno życia. Ale proś o pomoc. Tu przyszłaś prosić o pomoc w kwestii jak zabić swoje dziecko, więc ja dam Ci rade. Idz i poproś o pomoc w urodzeniu Twojego dziecka. Aborcja to śmierć i trauma na całe życie dla matki dziecka, i wszystkich którzy w niej uczestniczą, bezpośrednio, lub pośrednio.

Polecam ksiązki Wandy Półtawskiej lekarza Psychiatry - przyjaciółki św. Jana Pawła II, uzdrowionej przez św. o. Pio, za interwencją Papieża Jana Pawła II, pisze w nich jakie dramaty rodziny przeżywają po dokonaniu przez żone, matke, aborcji.

 

http://www.edycja.pl/produkty/dr-wanda-poltawska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×