Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, fajny pomysł z tym, nawet jak się daje młodym tylko kasę, to i tak ciekawie to wygląda ;-)

 

Davin, czemu wkurw z rana? :)

 

A ja wróciłam i mam super humorek, uwielbiam się bujać po mieście, udało mi się dostać naprawdę śliczne wrzosy (już dużo ich mam), pęczek jarmużu, wytargowałam niższą cenę ('piękny pęczek dla pięknej pani' :mrgreen: ), mam też troszeczkę topinamburu no i uzupełniłam sobie zapas kadzidełek z indyjskiego sklepu ^^ Cudowna sobota ^^ W Poznaniu w soboty jest ekotarg, fajne rzeczy tam sprzedają (tęczowe marchewki!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale pięknie u mnie i ciepło!!! Rano cudny spacer z futrzakiem i zbieranie kasztanów.

Spędziłam 2,5 godziny u fryzjera ( jakieś magiczne maseczki mi ponakładała) i mam piękny kolorek i świeży fryz! :yeah: Wczoraj już dostawałam takiego szału z włosami, że kazałam jej ściąc, żeby przestały mnie wku... I mam boba, o!

Wracając zajrzałam sobie na wystawę i teraz do roboty! ( A taka piękna pogoda jest, człowiek pogrzałby kostki na słoneczku gdzieś na kawce, ale cóż...)

Wyrzucając śmieci, wyczaiłam na ogródku obok kotkę z trzema maluszkami. Ale słodziaki! :105:

 

Wszystkim miłego dnia życzę i tym wkurzonym i tym w dołeczku i tym z energią ogrodniczą i weselną! ;) Oby każdemu z nas ten weekend minął docelowo przyjemnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka kosmostrada, ale jesteś wesoła :D Super!

Ja mam już wolne więc w Twoim imieniu usiądę sobie na balkonie i będę wygrzewać się na słońcu ;)

 

Kwiatki ogarnięte:

3406084_WP_000185.jpg

Odpoczywają teraz po przesadzaniu, te z tyłu to tanie badylki z Tesco :P Obok wrzosiec, z przodu ślicznoty z eko targu. Wszystko polskie, poza holenderskim wrzoścem. Pierwszy raz sadziłam kwiaty, przekonamy się czy to przeżyją :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłam 2,5 godziny u fryzjera ( jakieś magiczne maseczki mi ponakładała) i mam piękny kolorek i świeży fryz! :yeah: Wczoraj już dostawałam takiego szału z włosami, że kazałam jej ściąc, żeby przestały mnie wku... I mam boba, o!

 

A fotki nie pokażesz. :bezradny:

 

Aurora88, :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, :******* piekny prezent :great::great: , bardzo mi sie takie prezenty podobaja , chociaz ja toz a grosz talentu do takowych nie mam ;)

 

kosmostrada:*******moja siostro fryzurowa :D:mrgreen::mrgreen: ciekawa jestem jak w tej fryzurce wygladasz i po proszę focie na pw czy na maila :uklon::uklon::uklon:

 

Aurora88, cudowne wrzosiki:*******

 

bonsai, zeby nie bylo ze Cie nie widze :P;) Dzien dobry :)

 

Davin, filip133, :papa::papa::papa: witajcie chlopaki.

 

mirunia :******* ciekawa jestem czy te butki wygodne , napisz mi koniecznie jak zaczniesz w nich chodzic .

 

U mnie dzis cieplo a ja poszwendalam sie po miescie a pozniej ide do znajomego na mala impreze urodzinowa . Umowilam sie juz z kolezanka ktora mieszka na osiedlu obok to razem sie zabierzemy :)

 

Czuje sie niespecjalnie , chyba wczorajsza dzielnosc odnosnie jazd tramwajowych ze mnie schodzi i dzis mam slabosci i telepawe.

 

 

Milej soboty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Heloł!!!*****O imprezka się szykuje! :great: Miłej zabawy Kochana! Jaka kreacja na dzisiaj?

Włoski zrobiłam krótsze nawet niż Ty. Trochę żal mi było, jak zobaczyłam je na ziemi (znasz to nie? ;) ), ale cholery już dostawałam z tymi kudłami, nic się nie chciały słuchac, a mi szkoda czasu na układanie.

 

Aurora88, Piękne wrzosowisko! Jak fajnie oko pocieszyc, nie?

 

Trochę się martwiłam o ciupizny kociki, ale sprawdziłam, mamcia przychodzi do nich.

A tak na marginesie jestem załamana, jak mi trudno wyrzucac rzeczy i ile się tego przez te lata uzbierało. Nie wiem, czy przez weekend zdążę to wszystko poporządkowac.

 

Żebyście nie mówili, że nie wiecie, jak wyglądam... :mrgreen: Niepowtarzalna okazja zobaczenia tej wersji - pół godziny układania na szczotce i tona specyfików, a już się zaczynają podwijac... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, jestem. Będę sobie do nauki słuchać albumów z lat 90-tych :105: Szukam wspomnień ze szkolnych dyskotek i wakacji :papa:

 

Zosia_89, dobre, ja koleżance kupiłam zdrapki, które włożę do książki. Muszę wysłać zanim wrócą z miesiąca miodowego.

Rzeczywiście to "rozmnożenie" brzmi dwuznacznie, może lepiej "pomnożenie"?

 

Kosmostrada, a mnie się dzisiaj śniło, że mi się włosy zrobiły kręcone :shock:

 

Siedziałam dzisiaj na zajęciach i myślałam, że fajnie by było dostać sms-a z zaproszeniem na randkę. I dostałam! Za 3,69 od naciągaczy :P Kwiczy, ale się liczy.

Pozytywne myślenie ściąga pozytywne zdarzenia, mówili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo siedzę przy komputerze, bo mam testy w pdfie :pirate:

 

A, pochwalę się, bo dzisiaj podłączałam laptopa i rzutnik pani prowadzącej zajęcia, bo nie było akurat kolegi, który jest informatykiem, a wiecie, że płeć męska i wykształcenie informatyczne jest niezbędne do włączenia 2 urządzeń do prądu i połączenia ich kablem 8) Czasem fajnie być "that guy" :pirate: (Odrobina lizusostwa też nie szkodzi w obecnej sytuacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×