Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, pjona z kiepskim spaniem :roll: co prawda u mnie to tak falami, raz śpię dobrze, a później 3 tyg. śpię po 3h, a jeszcze lekarka mi dzisiaj powiedziała, że nie przepisze mi nasennych dopóki nie zakończę całkowicie diagnostyki utrat przytomności :?

no chyba, że już nie będę w stanie funkcjonować z braku snu to wtedy się zastanowi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Hej! To co, robisz wrzosowisko na balkonie?

Ja się przyznam, dziś się nie powstrzymałam i kupiłam dwa maluchy w lidlu, bo już biedaki na przecenie i zupełnie sucho miały, lada chwila umrą. Obydwa białe z nutką fioletu. Podlałam od serca po przyjściu do domu i jutro muszę dla nich znalezc miejsce na ogródku.

 

cyklopka, Oj nabuzowana dziś jesteś... Jakiś drobny podstępny myk w stylu -odłączenie małego kabelka, co by sprzęt czasowo zepsuc, nie wchodzi w rachubę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, przeważnie tego specjalnie nie odczuwam nawet. Moja T. już mnie ostatnio w kierunku hipomanii wypytywała, bo jej powiedziałam, że pomimo snu po 3h w ogóle nie czuję zmęczenia, ale są też dni, że ledwo pacze na oczy :roll:

mój rekord to 3 doby bez snu i 3 dnia nawet mi się specjalnie spać nie chciało - funkcjonowałam normalnie. ale to już z 3 lata temu było.

 

kosmostrada, niet. nic się nie dzieje/ nie działo takiego - ja nie śpię. mogę mieć super stresujący okres - śpię jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, pytam, bo też tak miałem kiedyś... Jeszcze jak robiłem licencjat w Kielcach, czyli z 5-6 lat temu. Leczyłem się u neurologa na bezsenność, nie pamiętam już co wtedy brałem... Też potrafiłem przez 3-4 dni z rzędu nie spać w ogóle, albo zdrzemnąć się z godzinę czy dwie i w ogóle tego nie czułem, zachowywałem i czułem się jak normalnie wyspany. A całą noc się albo siedziało przed komputerem albo książkę czytało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, jutro będę tworzyć wrzosowisko, wreszcie będę miała chwilę. Wrzosy na razie sobie stoją osamotnione na parapecie, wiem że tego nie lubią, ale parę dni wytrzymały. Jutro już będą w wygodnej, dużej donicy ;)

(uwielbiam gadać o kwiatach jak o żywych istotach :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, No to dawaj Kochana, bo ja spac się nie kładę , bo czekam... ;)

 

filip133, Ja nie wiem, czy ciekawe... Chyba żadnych fajerwerków u mnie nie będzie - na pewno porządki ( bo wreszcie szafa stoi) Ale niewątpiwie oprócz harówy coś sympatycznego i przyjemnego wymyślę, chocby drobiazg.

A Ty masz plana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, osoby z mojego pokolenia nie oglądają tyle TV, więc gdybym z takowymi mieszkała, to raczej nie robiłyby takich jazd.

 

Ojcu można powiedzieć, przyzna rację, i dalej będzie robił to samo. Dlatego terapeutka mówi, że egzekwowania potrzeb muszę się nauczyć z ludźmi z zewnątrz.

 

Poszłam spać i niczego na dzisiaj nie powtórzyłam :?

 

filip133, weekendzik z farmakologią, zajebiste plany. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, zaglądaj czasem na Spamową, jeśli dasz radę, to jeszcze lepszy będzie weekendzik... :D

 

kosmostrada, jak zdążyłem trochę Ciebie poznać z postów tutaj, to wiem że coś wymyślisz ciekawego... :D U mnie nic ciekawego w planach, może tata coś wymyśli do zrobienia na działce... ;) Na razie, to mam od wczoraj zjazd w dół po dobrych dniach, to za bardzo nic mi się nie chce i muszę walczyć ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×