Skocz do zawartości
Nerwica.com

paniczny lek przed menstruacja


jagna77

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej. .. od roku się męczę nie wychodzę w tym czasie z domu a czasem i boję się ruszyć z łóżka. Ciągły lęk ze się wykrwawie. . Mimo że przecież wcześniej wiele lat było ok. Liczę ze ktoś pomoże mi co z tym zrobić tym bardziej że to nie jest element który można wyeliminować. .. co miesiąc ta sama katorga :(przyszło nagle myślę że to jakaś fobia wręcz. Pomóżcie proszę .w końcu stracę prace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od półtorej roku cierpię z powodu obfitych miesiączek podczas których boje się wychodzić nawet z domu. Lekarz stwierdził depresję. Ja tej depresji nie czuje w psychice, jest do depresja w masce. Powoduje ona u mnie stany lękowe, że się wykrwawię w trakcie miesiączki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od półtorej roku cierpię z powodu obfitych miesiączek podczas których boje się wychodzić nawet z domu. Lekarz stwierdził depresję. Ja tej depresji nie czuje w psychice, jest do depresja w masce. Powoduje ona u mnie stany lękowe, że się wykrwawię w trakcie miesiączki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jagna77, to bierz srodki anty i nie rob przerwy nie bedziesz miec okresu. A tak w ogole to sie nie wykrwawisz, bo krwi okresowej to jest tyle co cała łyzka jakby ja zebrac razem chociaz wyglada ze wiecej bo jest zmieszana ze sluzem itd. Dodatkowo zrobic badania krwi, badanie usg czy jest nadzerka, mozna skonsultowac u innego gina, zrobic badania hormonalne i TSH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jagna77, to bierz srodki anty i nie rob przerwy nie bedziesz miec okresu. A tak w ogole to sie nie wykrwawisz, bo krwi okresowej to jest tyle co cała łyzka jakby ja zebrac razem chociaz wyglada ze wiecej bo jest zmieszana ze sluzem itd. Dodatkowo zrobic badania krwi, badanie usg czy jest nadzerka, mozna skonsultowac u innego gina, zrobic badania hormonalne i TSH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×