Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

nic z tej gry imho nie będzie ponad setne pay2win, to chyba we trzech zaczynali pisać ją skoro takie mają tempo, odkąd weszli na Steam pewnie musieli przyspieszyć, dużo ludzi narzeka, że schrzanili z nową łatką bo jak wcześniej była świetna detekcja trafień i realistyczna to teraz trzeba wpakować cały magazynek a detekcje szlag trafił, i chyba mają rację bo 2 dni temu odpaliłem pierwszy raz w tej wersji, niby fajnie- nowe tryby, anomalie się pojawiły (chociaż za długo tkwią w jednym miejscu i w dodatku blokują ważne przejścia) to nikogo ubić nie mogłem, oboje serię w siebie, ja ginę, on co najwyżej zostaje przez kogoś dobity, armaty se jakieś lepsze pokupowali/ponabijali srebra, albo pancerze, w każdym bądź razie realizm zdechł, co lepiej i headshoty ze snajperki potrafią nie położyć na raz, ehehe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda no, na początku miałam wrażenie, że bardzo się przykładają, dbali o każdy szczegół (szczególnie interesujący wątek z tym nagrywaniem dźwięku

)...takie można było przynajmniej odnieść wrażenie. To już kolejna wschodnia produkcja, która sobie sama strzela w stopę i odchodzi od realizmu, przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może właśnie dlatego, że wschód, pieniądz wygrywa ostatecznie... no szkoda by było, w takiego dobrego fpsa bym od biedy pyknął, w przyszłości na nieco lepszym gpu bo na max detalach mam 20-30 klatek, a na niższych słabo widzę wroga, i oczywiście kampiąc gdzieś, zabijając trzech na turę, żołnierzem nie jestem, byłem gwiazdą w boys bandzie przed Pandemią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żołnierzem nie jestem, byłem gwiazdą w boys bandzie przed Pandemią
:lol::lol::lol:

może masz rację z tymi pieniędzmi, miałam "przyjemność" grać 2 lata w sZone online, w pewnym momencie różnica między płacącym graczem, a zwykłym była taka, że on Cie zdejmował na 3 strzały, a Ty musiałeś włożyć 3! magazynki z automatu...

Ja dalej twardo wybijam amerykanów w heroes&generals, polecam dla wytrwałych, bo wyexpienie trochę poświęcenia wymaga :P duńskie studio, bez pay2win i raczej się nie zapowiada żeby poszło w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×