Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam sie za ten serial wziąć -serio ! Bo smoki plus taki trochę nastrój jak w Gladiatorze, zapewniałyby niezłe wrażenia....

ale jak usłyszałam że tam masa krwi i seksu, to mi się odechciało. Może kiedyś się zdecyduję .

 

 

Hmm,mówisz poleciałeś w nadgodziny. Bo z tego co mi mówi głowa , to chyba masz miesięcznie trochę wiecej niż 160h.

To dziś na nockę idziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, no mniej wiecej, czyli normalny etat, jutro dopiero na kolejną nocke.

 

uuu, ja gry o tron nie oglądałaś to nie wiesz co tracisz, z drugiej strony zazdroszcze, bo tak sobie zrobić maratonik sezon po sezonie to niemała frajda.

serial jest brudny taki oleisty - te wszystkie ludzkie cechy, jak okrucieństwo, nienawiść, wyrachowanie, żądza władzy są mocno wyeksponowane ale tak jak i te pozytywne typu odwaga, mądrość, honor itd.

namiętność też jest wpleciona.

 

gladiator dosyć podobny ale bogactwo scen i wątków, dialogi itd. na korzyść gry o tron, ten serial jest dopieszczony w każdym calu.

 

pisze o filmie gladiator bo serial gladiator to zwykly gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, bez żadnych spojlerów mnie tu, czekam, aż się sezon dopełni, żeby jak zwykle iebnąć maratonik :) ciekawe, czy tym razem dożyję ;--)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×