Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Hobot na pierwszy raz to uważaj z alko + beno żeby ci filma nie zerwalo czy hamulców wszelkich nie puściło.

Ze swojej strony polecam 200-300 mg kodeinki plus jeden browar, a później pod kocyk. Będzie jak w niebie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu na forum pokazali reklame, ze ps4 + gra wiedzmin + dodatkowa gra za 1600,- wiec bylby wiedzmin i gta 5

z drugiej strony za 1600 to bym mial nowego lapka co udzwignie gta 5, wiedzmina moze nie, ale uj tam z wiedzminem...

znajac jednak siebie to caly wolny czas w te gry bym ladowal, z przerwami na nerwica.com, a gdzie nauka, gdzie sport, gdzie interakcje z prawdziwymi ludzmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie wołał ? :roll: pewnie nie , macie mnie w dupie , mogę zdychać i tak nikt nie napiszę , i uj , dobra :great:

 

btw jak coś to żyje nie , jestem z wami tylko duchem , na foro czasu mi brakuje . :(

 

Dżolanta , zgwałć rejbena bena reja czy jaku mu tam , za mnie , ja pasuje i odpuszczam sobie , buziaki świrki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój trumna, odkąd się dowiedziałam, że moczy pyrtka w formalinie bo przeczytał na internecie że od tego podrośnie, to jakoś przeszła mi ochota na amory :? bierz go z powrotem, ale już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×