Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

i_am_a_legend, napisze Ci tak ze swojego doświadczenia,terapia mnie uratowała,też nie wierzyłam byłam sceptykiem ale w takim stanie ,że poszłabym do piekła gdyby to pomogło.Ponad dwa lata dobry psychoterapeuta zrobiły swoje

Makabra, ożyły wronki jak dzień?

 

-- 16 lut 2015, 16:08 --

 

exodus!, możesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I_am_a_legend, dzióbeczku gdzie Ty jesteś?! Przyszły moje zakupki, a Ty nawet nie wpadłeś obejrzeć :(

 

White Lily, dół jak stąd do Ameryki :roll: A co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, kwiatuszku mały! Nieśmiały ze mnie chłopiec. :( Przyjechałem pod blok różowym rowerem typu tandem, żebyśmy mogli wspólnie poznawać świat, ale nie odważyłem się wołać: Maaakabro, Maaakabro! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, kwiatuszku mały! Nieśmiały ze mnie chłopiec. :( Przyjechałem pod blok różowym rowerem typu tandem, żebyśmy mogli wspólnie poznawać świat, ale nie odważyłem się wołać: Maaakabro, Maaakabro! :bezradny:

 

Tererere kuku, nie mieszkam w bloku, psiapsiółki pomyliłeś, zdrajco! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tererere kuku, nie mieszkam w bloku, psiapsiółki pomyliłeś, zdrajco! :cry:

 

Cicho! Miałem 50% szans, w ten sposób wyciąga się informacje. :yeah:

 

Informacje wyciąga się za pomocą latarki i świecenia po oczach, nie znasz się 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, precyzując, powróciłem do bycia wikingiem (kiedyś bardzo się jarałem tymi klimatami, nawet w pokoju u mnie miecz w kącie leży i się kurzy).

 

Informacje wyciąga się za pomocą latarki i świecenia po oczach, nie znasz się 8)

 

Makabra, co wy wiecie o przesłuchaniach waćpanna, co wy wiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje wyciąga się za pomocą latarki i świecenia po oczach, nie znasz się 8)

 

Nie wiedziałem, że lubisz takie zabawy, ech! :105: To naprawdę może być początek pięknej przyjaźni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje wyciąga się za pomocą latarki i świecenia po oczach, nie znasz się 8)

 

Nie wiedziałem, że lubisz takie zabawy, ech! :105: To naprawdę może być początek pięknej przyjaźni!

 

No pewnie, że lubię! Do tego jeszcze róshoffe kajdanki, albowiem inny kolor się nie nadaje :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, różowe kajdanki wyszły ostatnio z mody. Obecnie na salonach preferuje się skrzyżowanie 50 Twarzy Greya z zakładem masarskim:

 

comment_QXErTBiTvgq79xhk9JySQh5jt7P4Un1D,w400.jpg

 

Lepsza byłaby kaszanka, bardziej praktyczna 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×