Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Argish, weź znieczulenie i tyle. A przed wizytą benzo albo hydro i biegusieeeeem :time:

Kiedyś miałam leczenie kanałowe bez znieczulenia i obfitą, bolącą miesiączkę w tym samym dniu. :105:

 

-- 14 lut 2015, 20:18 --

 

Prakseda, hej hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, niestety. Nakrzyczałam po wszystkim na dentystkę, która się tłumaczyła tym, że ona nie wiedziała, że będzie kanałowe. Więcej do niej nie poszłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed wizytą benzo

Polecam,zdecydowanie tańsza opcja i mniej upierdliwa od narkozy....która - kosztuje ._.

sama narkoza/inne ogłupiacze + znieczulenie to będzie koło 200-300 i więcej (zależnie od metody)

 

Benzosy zaś,faktycznie ogłupiają i pozwalają majstrować doktorkowi szczęce bez przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, chyba jakiś kurs w warsztacie mechanicznym robiła :pirate: Odtąd biorę znieczulenie nawet na delikatne borowanie. Moja nowa dentystka wie, co wtedy przeżyłam i nie próbuje mi nawet mówić, że naprawdę nie będzie bolało :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, dzięki :D

magnolia84, uuu to mocna jesteś ja bym zeszła :P Kurde tylko benzo nie mam :P

Arhol, czyli benzo najlepsza opcja :P

 

-- 14 lut 2015, 20:28 --

 

magnolia84, już pomijam jakie koszty mnie czekają z samym załozeniem plomby plus znieczulenie jeszcze. Bankructwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, też się dziwię, że nie zemdlałam z bólu :pirate:

Na NFZ chyba jest taniej? Nie pamiętam już zresztą, bo mój stomatolog ma prywatną mini klinikę. Tamta rzeźniczka jest na NFZ uhuhuhuhuhuuuuuuu :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, ostatnio brałam je kilka lat temu w dużych ilościach i mogę powiedzieć, że wtedy na mnie w ogóle nie działało. Jakbym wodę piła. Teraz pewnie byłoby inaczej :pirate:

Argish, zawsze możesz wziąć przykład z Kalebx3 i wtedy podeślę Ci przeterminowane :D Myślę, że zadziałają, tylko nie z odpowiednią mocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×