Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Szubidka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, cieszę się bardzo, że znalazłam to forum.

 

W tym momencie przechodzę załamanie dlatego postanowiłam się tu zarejestrować i czytać Wasze historie. Może uda mi się wyciągnąć coś pocieszającego dla siebie i nawiązać kontakt z ludźmi, którzy są w podobnej sytuacji.

 

Mam borderline, chodzę na terapię od ponad 4 lat, byłam też na Otwartym Oddziale Kliniki Nerwic. Wszystko układało się coraz lepiej, terapia działała ale stresy życia codziennego, zmiany pracy, duża samotność, dotarcie pamięcią do najtrudniejszych okresów z dzieciństwa i obecnie prace nad dyplomem mgr. i kilka innych rzeczy spowodowały załamanie nerwowe, silne siwienie i wypadanie włosów. Idę w ten piątek do poleconego psychiatry. Proszę, życzcie mi powodzenia. Ja trzymam kciuki za wszystkich, którzy mają to beznadziejne schorzenie i trudne losy. Kiedyś byłam bardzo zimna i wyniosła, teraz kiedy otarłam się prawie o najgorsze wiem co czuje człowiek (zgnębiony).

 

Pozdrawiam Was wszystkich ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja co prawda mam nerwicę lękową, ale jestem pewien, że wiem przez co przechodzisz i co czujesz. Trzymam kciuki za piątkową wizytę. Ja ostatnio byłem 4 raz u innego psychiatry i wydaje mi się, że ten do mnie trafił. Wreszcie zacząłem się leczyć, a wcześniej szybko rezygnowałem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przywitania :))

 

Sulpiryd34 - Hejka :)

Sailorka - Dzięki, staram się, minuta po minucie :) Ty też się trzymaj i nie poddawaj. Z tego wszystkiego wyjdziemy tylko musimy wierzyć i walczyć.

MArioW - Cieszę się, że trafiłeś na takiego, który Ci odpowiada :) Teraz powinno być już lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć uldo i Amos :)

Dzięki za ciepłe słowa :)))

Naprawdę dużo mi dają :) Czuję, że nie jestem taka sama.

Właśnie dostałam leki, na pewno trochę a może bardzo pomogą :)

 

Też trzymam za Was kciuki! Trzymajmy się ciepło w tą niesprzyjającą porę roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×