Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

dotyczą żywota, takie tam usystematyzowanie. Co najciekawsze napisałem ten plan/zmiany jak byłem pijany a jednym z jego punktów była terapia od uzależnień. Na terapii żeśmy się z tego śmiali, bo każdy tam mówił co cię zmobilizowało do pójścia na terapie i tam były: wypadek po pijanemu, sąsiedzi donieśli ze melina, seks z synem, a ja po postu się najebałem i wysłałem na terapie. Na trzeźwo bym tego nie zrobił. Chciałem pozdrowić mamę.

 

Czemu niema cię w chałupie? I gdzie jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyślałem, Aisza traci dziewictwo z forum i chciałem pójść o krok dalej. Pierwsze forumowe dziecko, pierwszy kredyt, dom, kot.... Chciałem być choć raz pionierem. Mój terapeuta mówił żebym w weekend zaszalał.

Skąd się biorą dzieci, dowiemy się z tematów na forum. Zapraszamy do lektury dzieci!!

 

U mnie czy u ciebie? (a sorry u ciebie trochę pewnie ciasno, to u mnie)

 

 

Ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eejjj Mała ja już napisałem scenariusz uprowadzenia cię ze szpitala. Niech wygra ten kto ma lepszy plan ok?

 

Tak więc.To podjade po ciebie Nysą, skoczysz na dach i uciekniemy. Będziemy jeździć po mieście wciagac koks, przepijając ruskim szampanem + cała paka BENZOOOO w między czasie kebab z głośników będzie lecieć We Right Here DMX,a Potem pojedziemy gdzieś w pole, będziemy wciągać, konsumować się i opowiadać sobie teksty z filmów. A potem już póżno nie wiedzieć czemu, zaczniemy recytować bogurodzice i tak uśniemy wtuleni. Niestety, nad ranem będzie ostry przymrozek, nysa zgaśnie i zamarzniemy. Rankiem zagości w pracie tytuł ,,Romeo i Julia w Nysie na pace niezidentyfikowany meżczyzna przykryty cwierć toną Benzo, znaki charakterystyczne, tatuaż na czole ,,,Buka i co? hahahhahaha''""

Z dopiskiem:

,,Ludzie kojażacy tożsamość meżczyzny są proszeni o kontakt z buki kotem po 19, bo narazie siedzi w kufrze. Kupmitrumna proszona jest o oddanie trumny młodej parze i zaopiekowanie się Buka. Nie jeść beze mnie benzo bo zajebie. Koniec. tadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc.Wyśle do pana dyrektora ośrodka wniosek o ubezwłasnowolnienie ze wzgl.na niepoczytalność.

Potem ustawie przetarg na adopcje i wylicytuje elke za 1zł.Reiben z trumną zaświadczą o prawilności i zamieszkamy w gospodarstwie rolnym które nabęde za dotacje które otrzymam od urzędu opieki i UE.

Elo będzie uprawiać płodozmian a ja będe zbierać szyszki na zupe.Internet będziemy czerpać z korzeni,a elo będzie w labie prowadzić badania nad komunikacją grzybów i porostów,w przypadku gdy oboje poczujemy się gorzej,pomoże nam ciocia hujen,która też dostarczy recept na bigos.Bedziemy mieć z tego dodatkowy dochód rozprowadzając działki wśród okolicznego elektoratu PSL.

Kontrast to będzie co najwyżej pomiędzy naszym stanem konta a średnią PKB

Po moim zgonie elo będzie druga do dziedziczności,zaraz za moim kotem.

 

elo dla kumatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×