Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak wyjść z izolacji społecznej?


Gość Dean

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje bardzo za odpowiedzi:)

 

Może jakieś kółko naukowe? Kujońsko brzmi, ale przynajmniej ludzie o podobnych zainteresowaniach :P Albo jakieś kursy języka itp.

No myślałem nad kołem naukowym,tyle że chodzę na polibude więc na kołach sami faceci ale cóż,chyba rzeczywiście się zapisze.Myśle że lepszą opcją byłby jakiś AZS,może kajaki,u nas utworzyła się dzięki temu niezła paczka ale ja nawet pływać nie umiem:P:P Bo żeby znaleźć jakichś przyjaciół to myślę że trzeba się regularnie spotykać na jakiejś przyjemnej grupowej aktywności.AZS jest dobry ale no aż tyle czasu nie mam.Co do nauki języka,spróbuje w przyszłym semestrze.

 

Akademik to najlepsze miejsce do poznawania ludzi. Sami pchają się drzwiami i oknami. Wiem coś o tym bo mieszkałam w akademiku.

A ludzie z roku?

Kurde przez 3 lata mieszkałem w akademikach i jakoś mi się nie udało:P Ale może teraz będzie inaczej.Wcześniej za bardzo się izolowałem,nie uśmiechałem się,nie gadałem z ludzmi.Byłem zbyt zajęty depresją.Ale teraz się postaram,tyle ze w tym akademiku raczej za wiele imprez nie będzie,tam raczej starsze roczniki mieszkają,ale zobaczymy.Może dołącze się do jakiejś grupowej aktywności u nas...Może szlachetna paczka albo coś w tym stylu??

 

Macie może jeszcze jakieś rady gdzie kogoś poznać?Chodzenie do klubów jak dotąd daje mierne rezultaty,zastanawiam się czy są może jakieś inne rodzaje imprez gdzie można kogoś poznać,nie wiem,jakiś klub dyskusyjny,czy sam nie wiem co..Chciałbym wreszcie ruszyć do przodu,dość mam takiego życia,jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to biorę wszystko:D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×