Skocz do zawartości
Nerwica.com

l4 od psychiatry-czy moge na tydzien wyjechac nad morze?


maju85

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu swiezak i nie wiem czy dobrze wybralam piszac to zapytanie w tym watku?

 

jestem juz miesiac na l4 z numerem dwa, czyli, ze moge chodzic.

 

moje pytanie tak jak w tytule czy moge jechac nad morze, a jestem z poludnia kraju, na tym wlasnie zwolnieniu, a wybieramy sie dopiero za miesiac. wakacje juz mielismy oplacone w maju, a jeszcze nie wiedzialam, ze cosmi dolega i ze bede na l4, moze akurat juz lekarz mi nie wystawi przy nastepnej wizycie l4 tylko karze isc do pracy, wiec urlop i tak mam zalatwiony, ale mowil tez lekarz, ze mam sie naszykowac na dluzsze leczenie...hmmm, ale chyba niekoniecznie zwiazane z l4 prawda? :-/

 

pytalam lekarza psychiatre o to, on mi odpowiedzial, ze moge miec kontrole z zus, ze oni robia losowania i moze mnie spotkac kontrola, czyli mogejechac , ale na wlasne ryzyko.

 

czy wy mieliscie taka sytuacje?

co sie dzieje jesli zus mnie przylapie?

 

dziekuje za wyrozumialosc, prosze o nie krytykowanie mnie i dziekuje z gory za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezme ten urlop i juz, w pracy szefostwo sie martwi o mnie i przychylnie sa nastawieni do mnie i mojej choroby wiec mysle, ze nie beda miec nic przeciwko, a urlop i tak musze kiedys w koncu wybrac :-) dziekuje za potwierdzajace moje domysly, tak myslalam jak wy, ale potrzebowalam wiecej opin na ten temat :-)

 

pozdrawiam i zycze wam milej niedzieli jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restart, a co maja napisac, ze moze chodzic? Jak moze chodzic to tylko do sklepu po produkty zywnosciowe potrzebne do zycia, a nie jechac na wakacje. Polecam zaznajomienie sie z prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×