Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

pociachałam już władzę na kawałki tą piłą mechaniczną różową, zgodnie z obietnicą

Jak pociachałaś władzę, to znaczy że można swobodnie wysadzać forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Doberman, jaką zbrodnię znów knujesz? Pamiętaj, ze jeśli zdarzy się jakieś spektakularne morderstwo to będę wiedzieć, że to Ty. I nie zawaham się tej wiedzy użyć :evil:

Siema. Planuję ponowne wysadzenie forum, tylko ktoś musi zawleczkę wyjąć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Doberman, jaką zbrodnię znów knujesz? Pamiętaj, ze jeśli zdarzy się jakieś spektakularne morderstwo to będę wiedzieć, że to Ty. I nie zawaham się tej wiedzy użyć :evil:

Siema. Planuję ponowne wysadzenie forum, tylko ktoś musi zawleczkę wyjąć. :mrgreen:

 

Sam musisz to zrobić. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. A co Ci forum zawiniło? Gdyby nie to miejsce to gdzie, my-wariaci podzialibyśmy się? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz to zrobić. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. A co Ci forum zawiniło? Gdyby nie to miejsce to gdzie, my-wariaci podzialibyśmy się? :bezradny:

Właściwie to forum nic mi nie zawiniło, ale pewna osoba podsunęła mi pomysł z wysadzaniem i parę razy już wysadzała spamową wyspę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobermanku, zajmij się lepiej czymś konstruktywnym, pożytecznym. Ot choćby poczytaj książkę. Zamiast tak nienawidziec, całym swoim jestestwem.

Myślę że możesz mieć rację.

 

-- 17 lip 2014, 14:38 --

 

Dobra, oficjalnie zawieszam działalność terrorystyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×