Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, no zebys wiedzial. Jak mozna druga osobe wypchnac z kolejki???? Nie powinna go kasjerka obsluzyc w ogole.

 

Moze ja wygladam na sierote i pomyslal" a co bede stal w dlugiej kolejce wypchne te dziewuche bo stoi blisko juz." :shock::why:

 

 

Anel92, nie umiem bo mnie to z rownowagi wyprowadzilo.

Anel92, ja tez mialam na pierwszym spotkaniu takie skolawanie i nie wiedzialam co mowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Tulę Cię mocno :***************

Straszne skołowanie, zobaczymy jak będzie na drugim spotkaniu...

I na drugim spotkaniu podejmie decyzję o terapii to już mnie całkowicie stresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No tak wiem...

Tylko,że u mnie w przychodni jest tak, że masz samych psychologów niestety, nie ma terapeuty.

No a prywatnie chodzić to mnie nie stać, bo rozglądałam się i jest bardzo drogo :(

Także pozostaje mi chodzić albo do psychologa albo wcale nie chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Zapytam na następnym spotkaniu jak to wszystko miałoby wyglądać.

Bo ja też nie chcę chodzić i się wygadać bo tak już chodziłam, nie dało to nic a do tego psycholog nawet nie zauważyła,że byłam w psychozie i więcej mi zaszkodziła niż pomogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Na pewno pogadam na ten temat.

Wiesz, dziś byłam taka rozbita, nawet mi nie przyszło do głowy,żeby o czymś konkretnym pogadać o coś zapytać

Nie wiedziałam nic, za chwilę zapomniałabym jak się nazywam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Okropna sytuacja.

Znam siebie i wiem,że teraz będę przeżywać sprawę aż do następnej wizyty :zonk:

Ogólnie ten psycholog sympatyczny ale te moje blokady to jest katastrofa. I te lęki cholerne... Cała spocona, ręce mi latały, głos drżał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dziękuje :*****

 

Dziwna pogoda na dworze, poszłabym na spacer ale w taką pogodę mi się nie chce :roll:

Chyba dziś wieczorem przemyślę nad czym chce popracować, spiszę sobie i będę miała już to za sobą.

Wczoraj byłam u lekarza, zwiększył mi velaxin na te lęki i już teraz mam brać tylko to plus atarax w razie męki

Boże, jak ja bym chciała, żeby to wszystko już się skończyło. Ta paskudna choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Problem żaden, oprócz tego, że skierowanie dostałam od psychiatry- poszłam do psychologa, drugiego skierowania mi nie da.

Mój lekarz rodzinny z takimi sprawami odsyła do psychiatry nie do psychologa

Poza tym kolejny zapis w kolejce to kolejne czekanie w nieskończoność...

No ale...

Na razie byłam na 1 spotkaniu z psychologiem !!!! Co będzie dalej, zobaczymy.

Dopiero poszłam i nie będę teraz już myśleć o zmianie...

 

wieslawpas, Może powiedz o tym lekarzowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :papa::papa:

 

wieslawpas, dostałeś przecież inne leki na spanie, po to, żeby przestać brać benzo.!!!

Chwaliłeś się, że dobrze śpisz po tisercinie, niedawno dostałeś sulpiryd, po którym ponoć też się śpi dobrze.... tylko trzeba któryś z tych leków brać regularnie, codziennie o tej samej porze przed spaniem. Lekarz na pewno powiedział Ci, który lek odstawić, a który brać. Leki od nerwicy nie działają od razu tak jak benzo, potrzeba trochę czasu, żeby organizm nasycił się nimi. Jedynie tisercin usypia po 1-2h i też go trzeba brać codziennie przed spaniem, a nie doraźnie... raz to, raz tamto :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×