Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien udany,teraz jdnak smutno troche,dużo km dzisiaj prześliśmy ja zmeczona ide spacyz kolegą tak sobie dużo mowi,niby fajny,oczytany dlugie rozmowy,ale za brdzo taki dla mnie męczący ,za glosny,dobry na week zeby sie odstresowac,ale na zycíe meczacy,ja wole wiecej spokoju na co dzien a taki typ to do knajpy poro mzmawiaą o ksiazkach i filmach, bo jest inteligentny,ale na co dzień chyba wole bardziej spokojnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, zawiechę to ja mam 24 h/doba :P Swoim hipo lepiej się ze mną podziel :D Ogólnie to zadroszczę Wam, CHADowcom tych Waszych "górek" ;)

 

[videoyoutube=Qu_1c57gLH0][/videoyoutube]

- sadnesska podczas "hipo" ? He ? ;)

 

-- 03 maja 2014, 23:16 --

 

Kestrel, kim że Ty jesteś, leszczu, żeby wiedzieć cokolwiek o "zwarzywieniu" ? :P

 

-- 03 maja 2014, 23:17 --

 

Btw. Taaa, licytujmy się kto ma ch*jowiej ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Jeszcze a propos banów: Dodajcie "Nihila" i "Relatywistę" do grupy fraz zakazanych przy tworzeniu loginów (przekleństwa itp.) i już nie będzie kolejnych inkarnacji :P - tak mnie swego czasu na jednym forumie pewien "prawilny" Admin załatwił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, aaa, że to po angielsku je :P Jam ten dziwek bez szkoły, więc wiesz ... :D

 

Jak dojdziemy do władzy, to ustanowimy na forumie zakaz "speakingowania", bo jakby nie było to tu jeszcze ku*wa Polska jest !!! :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×