Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, Hej Paweł :)

 

No prawko prawkiem, ale umieć jeździć to co innego :P Wczoraj też był głupi dowcip w telewizji, że zezłomują samochody >10-letnie. Moja biedna mama była przerażona, ja też przez chwilę. To tak jakby żartować, że dzieci do 5 roku życia będą zabijać, bo jest za dużo ludzi na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, a na jaką Ci zwiększyła? Ja sobie sama zwiększyłam o jedną tabletkę :roll: jak nie pomoże to znowu pójdę do lekarza, chociaż mam termin na 24 kwietnia dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie czujesz (chodzi mi o urojenia) ?

Niby ciągle są, ale jestem dzisiaj tak jakby trochę spokojniejszy.

 

-- 02 kwi 2014, 14:12 --

 

Auman, a na jaką Ci zwiększyła?

Zwiększyła z 10mg na 15 mg, a za tydzień na 20mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, lekarka mi powiedziała,że nie mam schizofrenii ale te leki pomogą na mój lęk i urojenia, byłam u lekarza nie powiedział nic o schizofrenii tylko,że niektóre moje lęki nie biorą się z powietrza, ale lek na schizofrenie dostałam bezpłatny... ja nie wiem co mi jest :( czuje,że oni wszyscy coś przede mną ukrywają, biorę leki a czuje się jak w spisku

 

-- 02 kwi 2014, 13:16 --

 

co ja mam zrobić? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, nie wiem nie zwróciłam uwagi :( dostałam 30% na arketis i B na pernazinum czyli bezpłatne

 

-- 02 kwi 2014, 13:20 --

 

LATEK1962, ja nie wiem czy ja sobie uroiłam, czuję się jak w spisku mimo brania leków czuję się źle, wczoraj prawie umarłam bo facet trzymał komórkę na mojej wysokości i byłam pewna że mnie nagrywa

 

-- 02 kwi 2014, 13:23 --

 

wzięłam o jedną tabletkę więcej niż normalnie, może to się uspokoi. Mam wrażenie,że lekarze nie podchodzą do mnie poważnie, okropnie się z tym wszystkim czuje, idę się zaraz położyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×