Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem jak Ferdek .


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę żyć jak Ferdek , chcę mieć kobietę , która będzie pracować i mnie utrzymywać . Nie mam męskiej dumy . Mogę zająć się czytaniem książek i netem .
Ferdek nie jest takim jełopem i nierobem jak się myśli...

 

Ferdek ma swoje pomysły biznesowe, jak go coś zafascynuje to jest gotów to forsować wbrew wszystkim i zarabiać na tym, on po prostu nie chce być jak inni; i pozwala sobie na wiele.. pije co chce i kiedy chce...robi co chce i kiedy chce..nienawidzi być w szarym tłumie..

 

też jestem jak Ferdek :P xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand Kiepski to pijak, nierób i alkoholik. Ciągłe libacje, my z Heleną nie możemy przez niego oka zmrużyć. Podam go kiedyś na kolegium, imprezowicz zasrany! Lepiej by się do jakiejś uczciwej roboty wziął. Mogę go zatrudnić do sortowania moich gaci na bazarze, złoty pięćdziesiąt za godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand Kiepski to pijak, nierób i alkoholik. Ciągłe libacje, my z Heleną nie możemy przez niego oka zmrużyć. Podam go kiedyś na kolegium, imprezowicz zasrany! Lepiej by się do jakiejś uczciwej roboty wziął. Mogę go zatrudnić do sortowania moich gaci na bazarze, złoty pięćdziesiąt za godzinę.

a Pan Marian Paździoch to łysa menda i nie będę jego gaci na bazarze sortować

i rynnę urwał :lol:

 

i mnie użytkownicy mogą kurde w d...... pocałować

 

:lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwieństwem świata wg kiepskich jest Rodzinka.pl - obejrzałem może kiedyś pół odcinka i w ogóle nie był śmieszny.

Zauważyłem tam odje*ane perfekcyjnie mieszkanie - ciekawe ile % ludzi w Polsce takie ma? Pewnie sporo, ale są też miliony, które żyją na granicy ubóstwa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwieństwem świata wg kiepskich jest Rodzinka.pl - obejrzałem może kiedyś pół odcinka i w ogóle nie był śmieszny.

Zauważyłem tam odje*ane perfekcyjnie mieszkanie - ciekawe ile % ludzi w Polsce takie ma? Pewnie sporo, ale są też miliony, które żyją na granicy ubóstwa :(

Telewizja media pokazują 2 światy jeden tych bogatych wielkomiejskich wykształciuchów i drugi to żulerska patologia, nawet w wielu filmach tak jest. Stany pośrednie które są najliczniejsze są przez media ignorowane, bo nie ma w nich nic ciekawego. Gdybym żył tylko przekazem medialnym z radia i tv to myślałbym że wszyscy pracują w biurach, korporacjach, spłacają iluś letnie kredyty na mieszkania i co chwila jeżdżą na wakacje czy dalekie wypady w weekendy. Są tam nie obecni zwykli robole, kasjerki itp których na żaden kredyt nie stać a wakacje to góra raz w roku o ile w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×