Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, tak, przynajmniej u mnie przy nerwicy tworarzysz obniżony nastrój, moze nie powazna depresja, a jaednak jakis taki wieczny dołek, nawet jezeli czułem sie dobrze to zawsze czychał gdzieś jego cień. na lekach sie nie znam chociaż mam problemy ze sobą sporo czasu dopiero teraz testuje ich efektywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ja bralam sporo... benzo tez... ale nigdy chyba nie bralam tylko jednego... mam tak jak Ty.... i wiem ze to moze byc od nerwicy bo kiedys juz tak mialam i przeszlo... teraz tez boje sie jak sie rozkrece z myslami... czsem np jest mi szkoda meza... czuje sie zla zona... ale przeciez nic mu zlego nie robie... podobnie mam z corcia... czasem czuje sie zla matka ale staram sie jak moge... to chyba wiosenny dolek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, niestety tak własnie mamy.. dobrze ze sobie próbujesz wytłumaczyć logicznie, że jest na odwrót, niż to chce Ci wmówić Twoja głowa. a na wiosne to tutaj dużo ludzi ma dołek..

 

-- 17 mar 2014, 19:23 --

 

mykam do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, ;)

 

nazywam się niewarto, dokładnie tak, same liście, kroje kapuche i te liście jak cipsy, zjem troche to zaraz nie moge sie powstrzymać i wykrajam jeszcze i jeszcze i jeszcze i bach nie ma kapusty ;)

 

nerwosol-men, czyli samo życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ta chyba więcej prochów będę jadł przynajamniej będę miał to w dupie :D

 

-- 17 mar 2014, 20:07 --

 

chocovanilla, no i tak powinno być :)

 

kasiątko, no w Polsce też jest ładnie :) i za mniej kasy , chociaż nie zawsze za mniej kasy :P

 

-- 17 mar 2014, 20:08 --

 

taka będzie moja majówka ,

 

25qdgdl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, to Twój debiut w montażu?

 

nerwosol-men, w sumie jak nie masz innego wyjscia, mus to mus :D

 

nazywam się niewarto, ja już się zaopatrzyłem na jutro, kapucha jest już lodówce :) miałem wiatry tylko w 1 dniu :D teraz juz sie ustabilizowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×