Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obiektywna ocena..


Daniel18

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż krótko i na temat bo robię rachunek sumienia jak postępować dalej.

Czy opłaca się w ogóle co kolwiek robić w mojej sytuacji czy lepiej leżeć, wegetować i czekać na śmierć głodową.

 

Mam całe poślady, plecy, twarz, klatke, ramiona w pryszczach, plamach po nich, roztępy na dupie jak u starej baby, 0 mięśni mimo że staram się ćwiczyć..lewoskrętny nos <--- świetnie to widać, http://scr.hu/1vim/bczql, obbgryzam paznokcie...z nerwów a jest ich dużo ponad norme... pozapadane żebra tak że w dziure schowałbym jabłko założył koszulke i by nie odstawało...dlatego chodze w bluzach w lato XD. Do tego łopatki wyku... w kosmos takie odstające, chociaż skorygowałem troche ćwiczeniami.

 

Prosze o OBIEKTYWNE OPINIE. Chce w końcu pójść albo w jedną albo drugą stronę, a nie stać w miejscu i leczyć wiecznie depreche..

 

Jak wy to widzicie raczej w magiczne leki i pani psycholog nie wierze, bo mimo wszystko ona/one w żaden sposób nie zrekompensują mi tego, że nie moge się pokazać ani na basenie ani nad jeziorem, ani w koszulce, nawet dziewczyny nigdy nie poderwe bo pewność siebie mam poniżej zera, nie zdejme koszulki na wuefie, nie umyje się pod prysznicem jak wszyscy na prakykach.........million rzeczy które przez te pryszcze są zamknięte pod kluczem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel18, narzekasz na pryszcze na ciele, a konsultowałeś się w tej sprawie z jakimś dermatologiem? Stosowałeś jakieś leki albo maści? Może wcale nie potrzebujesz psychologa albo psychiatry? Może wystarczy wyeliminować pryszcze (powód Twojej niskiej samooceny i braku pewności siebie) i wszystko powoli zacznie się układać? ;) Wegetowania i czekania na śmierć głodową nie polecam ;) Jeżeli pryszcze spędzają Ci sen z powiek, radziłabym coś z tym zrobić. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel18, jest lek, który wyleczyłby ci trądzik. Ale ma okrutnie dużo skutków ubocznych i nie wiadomo czy po jakimś czasie wszystko by nie wróciło. Dlatego ja się nie zdecydowałam i też się męczę z tym gównem... :( A do dermatologa chodzę od podstawówki. Przetestowałam na sobie chyba każdą możliwą maść, żel, krem itd, antybiotyki i inne leki. Nic nie działa a blizn na twarzy tylko przybywa. W wieku 30 lat będę wyglądała jak potwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem już 3 prywatnych dermatologów, jednego z NFZ, 4 antybiotyki, akupunkture.

 

Może wystarczy wyeliminować pryszcze (powód Twojej niskiej samooceny i braku pewności siebie) i wszystko powoli zacznie się układać?

Jestem tego świadomy, tylko to nie jest takie łatwe ; ).

 

One cholerniki wychodza od potu, a, że od potu to są wszędzie. He poszedł bym se dzisiaj do fryzjera hm raczej to nie wypali bo mam bolesne bomby na głowie to jest taki z życia wzięty przykład do ogół banalna rzecz i każdy dba o to żeby jakoś wyglądać, a ja nie moge, i to nie jedyna taka rzecz. Poce się bo lubie jeździć na rowerze ale na ogół czlowiek się poci cały czas...Nie mam jakiejś nadpotliwości.

 

Indifference1

Chciałbym mieć tylko na twarzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1

Chciałbym mieć tylko na twarzy...

Ta, ja też. Mam całe plecy w tym cholerstwie od szyi do samego tyłka. Tylko nie aż tak dużo i nie jest to jakieś wielkie.

 

I to nie jest od potu tylko łoju. To 2 różne rzeczy. Zatyka się ujście i wtedy powstaje zaskórnik, potem nagromadzają się baterie i mamy stan zapalny.

 

Co do antybiotyków chodziło mi o izotek. Brałeś to? Poczytaj o tym, może ty się zdecydujesz. Ja niestety skutki uboczne odczuwam nawet przy zwykłym antybiotyku a przy tym to chyba siadłaby mi wątroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem, znam ten lek od podszewki, kolega to brał i wiem tyle, że doskwierała mu większa deprecha, przy 2 kontroli rutynowej u lekarza coś nie tak wyszło w badaniach krwi i poszedł na wycinke śledziony...Dzisiaj żałuje, że zaczął.

 

Gdyby nie on byłbym już zapewne w trakcie kuracji tylko to mnie powstrzymało.

 

"I to nie jest od potu tylko łoju" Owszem ale może to pot zapycha nam te pory ; /

W poszukiwaniu milionów przyczyn tego dziadostwa wyczaiłem, że jak się spoce to zaraz wychodzi gromada i każdy ruch najmniejszy ramionem czy to przy sciąganiu łopatek do tyłu czy położenie się na plecach jest prawdziwą katorgą wyłazi jeden obok drugiego ; /

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe

 

Owszem ale to jest pikuś bo wiem co robić żeby problemy zniwelować i jest ogromna poprawa motywuje się do ćwiczeń i wgl, a z trądzikiem jest tak, że nie wiem juz jak się za to zabrać..;/

 

-- 14 mar 2014, 21:32 --

 

kIEDYŚ ZA CZASÓW GIMNAZJUM BYŁEM CAŁY POKRZYWIONY ŁOPATKI WYPIEPRZONE W KOSMOS, W OGÓLE MIAŁEM DUŻĄ WADE POSTAWY ĆWICZYŁEM ĆWICZYŁEM, A DZISIAJ KTO MNIE Z GIMNAZJUM SPOTYKA TO PYTA CZY TO NAPRAWDĘ JA..

 

Szkoda bo mógłbym dużo osiągnąć w życiu mam motywacje do osiągania celu jeżeli widze efekty no ale cóż...

 

-- 14 mar 2014, 21:33 --

 

Czyli to nie jest tak, że się od razu poddaje ze wszystkim każdy ma granice wytrzymałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli waga idzie w gore, to dobrze :great: bo chcialam cie pytac czy przypadkiem nie wynika to z jakis problemow z wchlanianiem. Jaka stosujesz diete, tzn. czy starasz sie zdrowoodzywiac, palisz, pijesz duzo alkoholu, stosujesz inne uzywki? bo to tez ma wplyw na tradzik i to duzy, w przypadku gdy ktos ma predyspozycje. Wiem bo przerabialam ten problem, co prawda tylko na twarzy ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero alkoholu, lecz jestem biernym palaczem, w domu tylko ja nie pale, żadnym innych używek...Diete mam dosyć zbalansowaną, skupiam się na weglowodach (niskoprzetworzonych) czyli takich które zostały w najmniejszym stopniu poddane jakimś tam procesom prdukcji - niby zdrowe, co tu jeszcze: jajka, kurczak, makaron, rzadko owoc, jakieś serki czasem, pije dużo wody... i takie tam

 

-- 15 mar 2014, 00:22 --

 

Ełreka..

 

 

"Dlaczego jod wpływa negatywnie na cerę trądzikową?

Jod znajdujący się w spożywanym jedzeniu oraz suplementach diety podrażnia pory skórne, które zaczynają wtedy wydzielać więcej łoju. Cera staje się więc bardziej tłusta, co sprzyja rozwojowi bakterii. Natomiast zwalczanie trądziku (np. trądziku pospolitego) zazwyczaj opiera się na osuszaniu skóry i powstających krostek. Wyeliminowanie dużych ilości soli z diety może zatem sprzyjać leczeniu trądziku, a z pewnością wpłynie korzystnie na zdrowie całego organizmu."

 

Organizm pozbywa się nadmiaru Jodu czyli soli przez pot - jest słony, dlatego wydaje mi się, że to przez pot. Od dzisiaj 0 soli. Indifference1,

 

Może Tobie też się to przyda :)

 

-- 18 mar 2014, 10:46 --

 

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA! Sól która wypacamy trzeba jak najszybciej wyczyścić z organizmu, po nie więcej niż tygodniu zaprzestania jedzenia soli w różnych postaciach czy to kucharki, chipsy i inne. Zasuszyłem krosty pewnym specyfikiem tj. Eveline COSMETICS pure control jest to niebieska tubka, bardzo wydajna (250ml za 10zł) na moje praktycznie całe ciało raz dziennie starczała na 1/2 tygodnia, jeżeli macie tylko na twarzy wypryski starczy wam na ponad miesiąc, zasada jest taka by używać tego jako pilingu tylko środku wysuszającego posiada bowiem kwas salicylowy i szczypie po nałożeniu po 5 minutach się przyzywajach. W instrukcji jest napisane żeby jako maseczke stosujemy go tylko przez 3 minuty ale ja trzymałem tak długo aż zaschło na piasek. Przy nakładaniu liczy się delikatność bo posiada on też drobinki pilingujące lecz ja po pilingowaniu miałem więszkszy wysyp więc nie polecam. Dodatkowo działa on ANTY BAKTERYJNIE więc wnika w struktury skóry i zabija Propionibacterium acnes i przywracają je do porządku, powtrzymują je od buntu.. Ponieważ Propionibacterium acnes ma każdy z nas lecz zaczyna ono żerować na nas dopiero kiedy mamy nadmiary łoju dlatego tak WAŻNE jest żeby ograniczyć sól ponieważ to ona daje im pole do popisu podrażnia gruczoły które zaczynają produkować nadmiar łoju.

 

Wiem, że sposób opisany przeze mnie podany nie jest złotym środkiem dla każdego w przypadku zaburzeń hormonalych trzeba po prostu czekać aż to wszystko się unormuje lecz trądzik spowodowany zaburzeniami hormonalnymi zazwyczaj ma o wiele łagodniejszy przebieg.

 

Aby przyśpieszyć efekty to grunt wypocić się bardzo szybko podczas biegania czy na siłowni pijac dużo wody zaraz po tym wskoczyć pod prysznić i umyc się, tak aby wypocić nadmiar soli od razu, bo jeżeli ona będzie usuwane stopniowe efekty się opóźnią...

 

Myśle, że nie odkryłem tym ameryki ale jak mówie to jest dla mnie ogromny przełom bo zaleczyłem to bez udziału antybiotyków i innej chemi..SPOSOBEM. Powodzenia wszystkim! :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×