Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AddictGirl21, może kiedyś nadejdą te lepsze czasy :) trzeba mieć nadzieję

 

Enii, no widzisz :)

 

khaleesi, a czy ja powiedziałem że ma udawać , bardzo dobrze że jest prawdziwa w tym co mówi, ale ja to mówię jako obserwator z boku i siebie trzeba też kochać jakim się by nie było człowiekiem , bo samo życie też jest wartością , nigdy nie oceniam ludzi przez pryzmat czy pracują co biorą itd, tak świat ocenia nas ludzi , w tym zasranym wyścigu szczurów bo świat mówi nam masz być ładny, zdolny i zapierdalać w machinie i przynosić kasę w zębach, i też nie powinna tak na siebie patrzeć nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, tez obejrzalam. Tak podchodzisz jakby nic w zyciu od ciebie nir zalezalo. Taka jestem, tak mam i trudno.

 

-- 25 lut 2014, 17:30 --

 

Enii, nie nadazam za awatarami ;p

 

-- 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, mam ochotę połknąć teraz wszystkie prochy i zasnąć na zawsze. Brak zrozumienia ze strony najbliższych. Totalna klapa! Gówniane życie. Ale nie dam się, kurva nie dam się i jeszcze pokażę niedowiarkom na co mnie stać a jeżeli poproszą o jakąkolwiek pomoc roześmieje im się prosto w oczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, w sensie emocjonalnie ?

 

-- 25 lut 2014, 17:46 --

 

nerwosol-men, a ty fajnie piszesz....czemu narzeka młoda i ładna.....zreszta fakt ;) bo stara i brzydka to juz moze?;p

 

 

a ty czepiasz się słówek :) i co się wam tu napisze to szukacie za każdym razem między wierszami :) każdy może narzekać, napisałem że młoda i ładna żeby pokazać jakiś pozytyw w jej życiu którego ona nie dostrzega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że jest ciężko i trzeba zapierdal.. żeby przetrwać , i tak naprawdę ze swoimi problemami zawsze człowiek jest sam, od bliskich ma tylko wsparcie a niekiedy się nie ma, benzo to gówno jest i dłużą metę nic nie daje tylko porządna psychoterapia coś zmienia i jakieś sukcesy życiowe zmieniają nastawienie człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×