Skocz do zawartości
Nerwica.com

mieszanka ziolowa


sebastian86

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że jest wart, często nawet bardziej niż za pierwszym podgrzaniem, nie napisałeś co to za zioła i jak mają być stosowane, a od tego wszystko zależy.

Metod aplikacji ziół jest wiele, to nie tylko tradycyjne wypijanie, są też płukanki, kąpiele, inhalacje, wlewy (np. doodbytnicze) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolaniebieska, mieszanka ziolowa ojcow bonifratrów,13 skladnikow,mam pic 3 raz dziennie po pol szklanki,wsypuje 2 lyzki ziol i zalewam dwiema szklankami wody.mam pic na cieplo wiec to co zostaje po pierwszym parzeniu potem znow podgrzewam lekko.mam nadzieje ze to nie traci nic na swojej wartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytania- jakie to zioła, jakie zawierają alkaloidy, flawonoidy, inne związki aktywne, na obecność jakich substancji ma być standaryzowany ten napar itp. Niekiedy jest np. lepszy odwar, nalewka albo macerat niż napar. No ale podejrzewam, że Bonifraci nie myślą o takich kwestiach tylko opracowali mistyczną hokus-pokus mieszankę 13 ziółek(pewnie nie może być 12, ani 14) i psychika klienta jest połechtana(patrz:placebo). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×