Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja


gregorius82

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim jestem grzegorz mam 31 lat i od dluzszego czasu wzmagam sie z ciezka depresja. Zaczelo sie typowo przygnebienie brak wiary w siebie,stany lekowe ,panika itp. Poczatkowo lekcewazylem te objawy i staralem sie funkcjonowac normalnie do puki stalo sie to prawie niemozliwe doszlo do samookaleczen i proby samobujczej bylo bardzo zle. W koncu trafilem do szpitala na oddzial typowo depresyjny bylem tam 10 tygodni zaliczylem ruzne formy terapii biore leki Cipralex i puki co jest nawet ok. To tyle omnie Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imie Sara i mam 22 lata.Od pol roku nie potrafie sama sobie pomoc,czuje sie zagubiona w pazdzierniku zmarla moja matka ale z nia nie mialam nigdy dobrego kontaktu nadluzywala alkoholu.Moj Tata mieszka zagranica,utrzymujemy kontakt ale nigdy razem nie mieszkalismy,cale zycie opiekowala sie mna babcia z ktora teraz nie mam dobrych kontaktow.Mam chlopaka ktorego bardzo kocham chcialabym zbudowac z nim cos wspolnego ale wydaje mi sie ze On niechce, jego rodzice mnie nie akceptuja nawet nie mialam szansy ich poznac;/

Nie wiem co mam robic, mam problemy ze snem potrafie w nocy dostac ataku placzu, nie wiem do kogo mam sie zwrocic o pomoc .Prosze pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imie Sara i mam 22 lata.Od pol roku nie potrafie sama sobie pomoc,czuje sie zagubiona w pazdzierniku zmarla moja matka ale z nia nie mialam nigdy dobrego kontaktu nadluzywala alkoholu.Moj Tata mieszka zagranica,utrzymujemy kontakt ale nigdy razem nie mieszkalismy,cale zycie opiekowala sie mna babcia z ktora teraz nie mam dobrych kontaktow.Mam chlopaka ktorego bardzo kocham chcialabym zbudowac z nim cos wspolnego ale wydaje mi sie ze On niechce, jego rodzice mnie nie akceptuja nawet nie mialam szansy ich poznac;/

Nie wiem co mam robic, mam problemy ze snem potrafie w nocy dostac ataku placzu, nie wiem do kogo mam sie zwrocic o pomoc .Prosze pomozcie

Witaj. Nie pchaj się w związek, w którym nie będziesz czuła się bezpiecznie/ nie będziesz miała pewności, że jesteś dla drugiej osoby kimś naprawdę ważnym. Potrzebna Ci stabilizacja, ciepło i wzajemny szacunek, a nie kolejne problemy.

Nie miałaś szansy poznać jego rodziców, a oni już Cię nie akceptują? Pomyśl o czym to świadczy?

Szkoda mi Ciebie, bo obawiam się, że w razie długotrwałej perspektywy chłopak niestety wybierze rodziców, a nie Ciebie.

Nie uzależniaj się emocjonalnie. Wiem, że będzie to trudne w przypadku sytuacji, w której się znalazłaś, ale w przeciwnym razie pogrążysz się jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×